Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Hashimoto a atak innych narządów


monte148

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu zaczęły mnie prześladować dziwne, różne objawy, od razu na starcie chciałbym poinformować, że choruję na Hashimoto a jestem 24 letnim mężczyzną. Od dłuższego czasu mam problemy prawdopodobnie z przewodem pokarmowym a dokładniej ból kolkowaty w prawym podżebrzu, również wydaje mi się ze podobny ból czasami pojawia się z lewej strony, a ostatnio mam wrażenie, ze bol również pojawia się w okolicach nerek, dodam, ze mam powiększony węzeł chłonny na szyi pod broda i wcześniej również węzły chłonne się pojawiały(na szyi,pod pachą czy na pachwinach). Również bywaly przypadki krwi w kale jak i na papierze toaletowym, jednakże były to minimalne ilości, przez dłuższy czas towarzyszyła mi biegunka która ostatnio ustała, dziś rano gdy wstałem i smarkalem nos to w „glutach” pojawiła się krew. W okolicach odbytu pojawił się mały guzek który swędzi, prawdopodobnie to hemoroid. Mam wrażenie jakby czasami coś mi się poruszało w brzuchu, ostatnio mam wrażenie, ze problemy skórne również się pogorszyły,Jakieś nie całe dwa lata temu miałem również problem z prawa ręka, która po jakimkolwiek śnie parwliżowała się, a dokładniej palec środkowy i wskazujący, jednakże problem ten sam przeszedł i od tamtego momentu już nie wrócił. Czy moje objawy mogą mieć jakis związek z Hashimoto tym bardziej, ze przez jakis ostatni czas troszeczkę olalem chorobę i przyjmowałem leki(euthyrox N88) bardzo nie systematycznie, czasami jak na przykład teraz czuję ten narząd po prawej stronie pod żebrem, nie boli ale czuję go... co to może wszystko być? Bardzo dziękuje za każda wskazówkę bo zaczynam się martwić tym bardziej, ze w internecie zobaczyłem, ze objawy mogą wskazywać raka,chłoniaka. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...