Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Wirek w klatce


Gość Koala

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Od dwóch tygodni czuję w klatce piersiowej taki mały wirek, jakby drażniący pyłek, czasami gniecie mnie w mostku albo innej części. Do tego dochodzi suchy kaszelek. A wirek powraca kilka razy dziennie. Albo taki balonik gdzieś utknięty w przełyku albo płucach.

Wrażenia są ciekawe. Takie mini tornadko przemieszcza się po drogach oddechowych i nagle...znika.

Byłam u pulmonologa. I u innych lekarzy którzy mnie badali. Wszystkie badania są super-rtg spirometria itp. Chora nie jestem. Dużo mówię więc padło na podrażnienie oskrzeli. Ale teraz z mową się oszczędzam i nie widzę wielkiej różnicy.

Czy to możliwe że mam początki astmy wziewnej? Teraz kwiecień i może coś mnie uczula. Mieszkam na Mokotowie od kilku miesięcy a tu jak wiadomo powietrze nie najlepsze. To racja że idąc na zewnątrz albo otwierając okno sytuacja się zaostrza.

A może należy uzupełniać płyny? Mam to po tym jak byłam przeziębiona. Przeziębienie minęło ale wirek pozostał. Nie wiem co mam robić z tym fantem. Ktoś ma lub miał takie coś? Proszę o wskazówki bo oszaleję. Mam też nerwicę lekową- obawiam się o to że zachoruje poważnie i to generuje stres który nasila objawy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...