Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Brązowo/żółta ślina rano


Gość Krystian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pewnego czasu zauważyłem że po wstaniu rano i wypluciu śliny jest ona taka gęsta i koloru żółto brązowa,nie trwa to długo ponieważ po myciu zębów ślina jest już normalnego koloru lub po wypiciu wody , mam to już od dłuższego czasu ,miałem robione badanie ekg krew mocz prześwietlenie płuc I mam wszystko okej , jedynie co mam chore 2 zeby z których czasami mam troszkę krwi, jakie badania jeszcze wykonać lub co to może być? 

Odnośnik do komentarza

Przydałaby się tomografia zatok. Możliwe, że to skrzywienie przegrody nosa i stąd rano zalegająca żółta, gęsta flegma w gardle. Po porannym odkrztuszeniu żółtej flegmy jeśli w ciągu dnia coś zalega to wtedy jest przezroczysta. Czy łatwo rano odkrztusić flegmę?

Odnośnik do komentarza

Tak mam stwierdzioną od dziecka skrzywioną przegrodę nosa , to nawet nie odkrztuszam ponieważ to jest ślina tylko bardziej gęsta i jest to chwilowe po wstaniu wypije trochę wody i już tego nie mam cały dzień i w nocy też nie , dopiero rano po przebudzeniu się, mam 23 lata  ?

Odnośnik do komentarza

Więc pasuje. Są to objawy skrzywionej przegrody nosa, a wtedy rano zalega żółta, gęsta flegma w gardle. Odkrztusi się flegmę i dopiero kolejnego dnia rano znów trzeba odkrztusić. Aby dolegliwości ustąpiły trzeba usunąć skrzywienie przegrody nosa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...