Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Opaska życia opinie


Gość Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, miałem. Ogólnie produkty są spoko w przypadku, gdy starsza osoba musi zostać sama w domu na dłuższy czas. Na rynku masz kilka produktów wartych uwagi - możesz poczytać o Comarch/Sidly/Locon - fajne funkcje, przystępna cena. 

Odnośnik do komentarza

Sidly/Comarch - my mamy od Comarch od prawie 6 miesięcy. Wybrałem Comarch bo płacisz raz i nie masz żadnych ukrytych kosztów, jak u konkurencji. A funkcji jest sporo - możesz dodać numer kontaktowy wybranej osoby, licznik kroków, mierzy tętno + ma bardzo dokładny lokalizator GPS. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.04.2022 o 21:19, Gość Julia napisał:

Albo Comarch albo Sidly - aktualnie dwa najlepsze wybory na rynku. Spoko ceny, przydatne funkcje, więc której z nich nie wybierzesz to według mnie z obu będziesz zadowolony.

Według mnie z tej dwójki lepiej jest wybrać Comarch, z prostego powodu - nie ma dodatkowych kosztów. Płacisz raz za produkt i tyle - dostęp do aplikacji jest darmowy i nie ma dodatkowych płatności. Paskę znajdziesz za mniej niż 500zł, więc według mnie jest to rozsądna cena.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Wiolka napisał:

Według mnie z tej dwójki lepiej jest wybrać Comarch, z prostego powodu - nie ma dodatkowych kosztów. Płacisz raz za produkt i tyle - dostęp do aplikacji jest darmowy i nie ma dodatkowych płatności. Paskę znajdziesz za mniej niż 500zł, więc według mnie jest to rozsądna cena.

Wygląda wszystko bardzo fajnie, a dopytując, bo sam zastanawiam się nad kupnem dla mojej mamy - jak to wygląda w praktyce dla starszej osoby? Daje sobie z nią radę, bo to jednak "nowinka" technologiczna dla takich osób. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.04.2022 o 16:06, Gość Cezary napisał:

Wygląda wszystko bardzo fajnie, a dopytując, bo sam zastanawiam się nad kupnem dla mojej mamy - jak to wygląda w praktyce dla starszej osoby? Daje sobie z nią radę, bo to jednak "nowinka" technologiczna dla takich osób. 

No właśnie to jest spoko, że ta opaska jest banalna w obsłudze dla starszej osoby. Funkcja zeby zadzwonić do wybranej osoby lub inne są bardzo intuicyjne, więc to nic strasznego. Tak naprawde wystarczy kilka dni i cały "strach" mija ?

Odnośnik do komentarza

Polecam opaskę od Comarch lub Locon - ogólnie funckje mają zbliżone i obie są proste w użyciu dla starszej osoby, więc już bardziej decydują subiektywne odczucia, ale której z tej dwójki nie wybierzesz - będziesz zadowolony. Funkcja lokalizator GPS tu i tu jest bardzo dokładna.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.04.2022 o 10:34, Gość Dorian napisał:

Polecam opaskę od Comarch lub Locon - ogólnie funckje mają zbliżone i obie są proste w użyciu dla starszej osoby, więc już bardziej decydują subiektywne odczucia, ale której z tej dwójki nie wybierzesz - będziesz zadowolony. Funkcja lokalizator GPS tu i tu jest bardzo dokładna.

Potwierdzam, też korzystałem z obu opasek u nas w domu i osobiście bardziej polecam Comarch - nie ma żadnych ukrytych dodatkowych kosztów, płacisz za produkt raz i to tyle, tak jak powinno być

Odnośnik do komentarza

U nas to opaska jest dopiero miesiąc, ale dopiero jak ją kupiłem to widzę, że te wszystkie pozytywne opinie faktycznie mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Przede wszystkim opaska ma sporo przydatnych i dokładnych funkcji, a oprócz tego moja mama nie ma żadnego problemu w jej obsłudze - jest git.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość Szymek napisał:

A tak z ciekawości, to czym różni się ta opaska w tańszej i droższej wersji? Widziałem, że jedna kosztuje prawie 500zł, a druga jest kilkadziesiat złoty tańsza - skąd ta różnica? 

Różnica bierze się z tego, że jedna opaska jest bez karty SIM, a drugi wariant z kartą SIM - ogólnie chodzi o to, że jak masz kartę SIM to możesz dodać wybrany numer kontaktowy żeby starsza osoba w szybszy sposób mogła się z Tobą skomunikować. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.04.2022 o 10:34, Gość Dorian napisał:

Polecam opaskę od Comarch lub Locon - ogólnie funckje mają zbliżone i obie są proste w użyciu dla starszej osoby, więc już bardziej decydują subiektywne odczucia, ale której z tej dwójki nie wybierzesz - będziesz zadowolony. Funkcja lokalizator GPS tu i tu jest bardzo dokładna.

A długo już macie w domu te opaske? Faktycznie warto kupić, czy taki trend jest na to teraz? 

Odnośnik do komentarza
Gość Filip Rozwadowski
W dniu 28.04.2022 o 23:36, Gość Cyprian napisał:

A długo już macie w domu te opaske? Faktycznie warto kupić, czy taki trend jest na to teraz? 

W sumie już będzie z 6 miesięcy. Tak warto kupić, na początku byłem sceptycznie nastawiony, ale finalnie na duży plus. Potwierdzam wszystkie pozytywne komentarze, nawet te z trzymaniem baterii o co sie najbardziej martwiłem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...