Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dwie kulki w najądrzu oraz powiększone najądrze prawego jądra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 18 lat i od krótszego czasu zauważyłem u mnie niepokojącą rzecz. Zauważyłem to gdy "badałem" jądro podczas ciepłego prysznica. Możliwe, że ten objaw był już od dłuższego czasu, nigdy nie kontrolowałem stanu swoich jąder, dopiero niedawno. Otóż w najądrzu (dokładnie mówiąc na końcu najądrza, tak mniej więcej u góry jądra) zauważyłem takie dziwne, miękkie, niewielkie kulki (w sensie jedna kulka przy lewym jądrze i druga przy prawym). Ponadto przy prawym jądrze (tam gdzie znajduje się najądrze) odczuwam dużą ilość jakby galaretowatej masy, prawdopodnie jest to najądrze ale większe niż przy lewym jądrze. W dodtaku nie wiem czy jest to normalne ale podczas sikania, mocniej zwłaszcza podczas dopiero zączęcia sikania piecze mnie trochę cewka moczowa. Raczej jest to od dłuższego czasu, wcześniej mniej piekło poza tym myślałem że to normalne że pojawia się lekkie pieczenie podczas sikania bo wydalamy niektóre szkodliwe produkty przemiany materii. Ale od krótszego czasu pojawiło się troche mocniejsze pieczenie. Mimo to, nie jest to jakieś mocne pieczenie, nie przeszkadza mi niemalże w ogóle. Wątpię, żeby to był nowotwór gdyż nie czuje powiększenia lub pomniejszenia jądra, nie mam żadnego krwioplucia, żadnych wymiotów albo coś w tym stylu. Poza tym to są dwie kulki, a nie jeden guz i są w tym samym miejscu. Chciałem dodać, że podczas wytrysku nic mnie nie boli, nie piecze, ale tak pare miesięcy temu miałem tak, że podczas wytrysku właśnie to prawe jądra wycofało się niemalże do pachwiny. Nie mogę powiedzieć, że to pierwszy raz kiedy mi sie takie coś przydarzyło, gdyż miałem taką sytuację bardzo dawno, z 4-5 lat temu też mi się jądro wycofało. Warto też dodać, że czasami, w sumie to nawet często boli mnie jądra a dokładniej raczej najądrze. Może to być jednak od tego, że mało chodzę, dużo czasu spędzam przed komputerem siedząc, nie robiąc przerw na jakiś rozruch. Bardzo prosiłbym o odpowiedź, z góry dziękuję. 

Edytowane przez krzysztofgoho
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...