Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

kaszel od ponad roku


Gość klementyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klementyna

Witam, paliłam przez 17 lat. Ponad rok temu zaczęłam kasłać i odkrztuszać gęstą, czarną flegmę. Rzuciłam palenie kiedy pojawił się uporczywy kaszel palacza. Rano zaraz po przebudzeniu muszę odkrztuszać zalegającą flegmę w gardle i oskrzelach. Część wydzieliny odkrztuszę, a część zalega w drogach oddechowych, co prowokuje mnie do kaszlu. Dokucza mi też chrypka i mam podrażnione gardło. Mój kaszel jest mokry, głęboki i hurgotliwy, brzmi groźnie. Często odczuwam bóle w klatce piersiowej. W zeszłym roku byłam umówiona na wizytę u pulmonologa. Wizyta nie odbyła się z powodu epidemii i skierowanie stało się nieważne. Do dziś męczy mnie uciążliwy kaszel. Mam nowe skierowanie i od nowa umówiłam się na wizytę u pulmonologa. Wizyta dopiero za 4 miesiące. Piję dużo wody i leczę się domowymi sposobami, lecz kaszel nie znika. Rano w pracy paskudnie kaszle. Jak muszę odkrztusić zalegającą flegmę to ściągam maseczkę i kaszle w chusteczkę. Co pomoże na mokry kaszel palacza? Jak się go pozbyć? Czy kaszel może występować po rzuceniu palenia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...