Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

problemy kondycyjne


Gość patryk1998

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patryk1998

Dzień dobry jestem mężczyzną i mam 24 lata. Mam od kilku lat problem z kondycją która wciąż się pogarsza. Jestem osobą która, uprawia sport dość regularnie. Preferuje piłkę nożna oraz bieganie 3,4 razy w tygodniu. Jestem na etapie w którym po 3 czy 4 minutach grania jestem bez siły, oddycham jakbym przebiegł maraton. Biegam sobie po 3 km jednak mój max to jakieś 8:30 minuty na km. Moje tetno maksymalne po takim bieganiu to ok 180 a średnie ok 160. Po jakim kolwiek wysiłku czuję się bardzo słabo. Jestem bez sił. Uczucie te pogłębia się nawet kilka godzin po wysiłku. Mam dziwne uczucie w środku, które powoduję że jestem bez sił i bez energii. Tylko bym leżał cały dzień. Mam również wiele dolegliwości. Zakwasy które są po kilka dni, zdarzały się nawet tygodniowe. Wcześniej wspomniane dziwne uczucie w środku po wysilku utrzymujące się nawet kilka godzin.  Pieczenie w klatce oraz kaszel przy głębszych wdechach i ogólnie bardzo słabe samopoczucie które utrzymuje się nawet cały dzień po wysiłku. Miałem robioną morfologie i mocz(wyszła dobrze), hormony tarczycy(wyszły dobrze) cholesterol (podwyższony), spirometria z próbą rozkurczową(prawidłowo) ,EKG(prawidłowo), Próba wysiłkowa(prawidłowo), co może być powodem braku kondycji i nie możności jej poprawienia? Nie jestem w żaden sposób w stanie poprawić tej kondycji mimo moich usilnych starań

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...