Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Mariola


Gość Czy warto mieć opaskężycia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czy warto mieć opaskężycia

Witam, ostatnio moja znajoma poleciła mi opaskę życia dla starszej osoby - konkretnie była to firma Sidly. Stąd moje pytanie, czy są tutaj jakieśosoby które używały tej lub innej opaski i mogą się na ich temat szczerze wypowiedzieć? Z góry dziękuję ;_) 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość Czy warto mieć opaskężycia napisał:

Witam, ostatnio moja znajoma poleciła mi opaskę życia dla starszej osoby - konkretnie była to firma Sidly. Stąd moje pytanie, czy są tutaj jakieśosoby które używały tej lub innej opaski i mogą się na ich temat szczerze wypowiedzieć? Z góry dziękuję ;_) 

Tak, ta opaska to dobry wybór na rynku. Nie jest jedyna, bo jeszcze jest Locon i Comarch, ale której nie wybierzesz będziesz zadowolona. Dużo funkcji typu - licznik kroków, mierzenie tętna, lokalizator GPS. Fajne w tych urządzeniach jest to, że są one łatwe w użyciu, wiec nie sprawiają problemu dla starszej osoby.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość Czy warto mieć opaskężycia napisał:

Witam, ostatnio moja znajoma poleciła mi opaskę życia dla starszej osoby - konkretnie była to firma Sidly. Stąd moje pytanie, czy są tutaj jakieś osoby które używały tej lub innej opaski i mogą się na ich temat szczerze wypowiedzieć? Z góry dziękuję ;_) 

Sidly mieliśmy przez 3 miesiące, a potem przerzuciliśmy się na Comarch przez znajomą, która bardzo zachwalała ten produkt. Mija już w sumie pół roku i jesteśmy z tego wyboru zadowoleni. Obie opaski są git, ale na Comarch duży plus jeżeli chodzi o wytrzymałość baterii + apka na telefon

Odnośnik do komentarza

Te opaski to ogólnie są git pomysłem dla osoby, która ma starszą osobę w rodzinie, a musi być często poza domem, czyli praca/studia itd. U nas kupiliśmy Comarch, a mój ziomek Sidly dla porównania. Obie są git, więc polecam się w taki produkt zaopatrzyć. Sam jestem pozytywnie zaskoczony, bo lokalizator GPS jest bardzo dokładny, a bateria trzyma fajną ilość czasu czyli kilka dni,

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że największe wrażenie w opasce zrobiła na mnie jej prostota w użyciu. Obawiałem się, że starsza osoba może mieć dużo większe trudności z jej obsługą. W praktyce jednak wygląda to zupełnie inaczej. Już po kilku dniach starsza osoba ogarnia temat bardzo fajnie/

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2022 o 23:33, Gość Michał napisał:

U nas mamy już opaskę Comarch od około 7 miesięcy - jesteśmy zadowoleni. Pozytywnie jestem też zaskoczony baterią, która trzyma nawet kilka dni

No to akurat to jest spoko z baterią. W ciągu dnia nie ma prawa się rozładować, a ładować zawsze mozna wieczorem jak jest się w domu i ma na oku starszą osobę. My tak robimy i nie narzekamy, a sama opaska spełnia szereg innych funkcji i to serio dokładnie np. mierzy tętno

Odnośnik do komentarza

U nas od Sidly sprawuje się bardzo fajnie. Najpierw mieliśmy od Comarch, a Sidly teraz bo chcieliśmy zobaczyć jak działają dla porównania. Comarch oddaliśmy mojej siostrze i jej teściowej. Moim zdaniem której z tych dwóch nie wybierzesz to będzie git. Przydatne funkcje tu i tu, dobra jakość wykonania - bateria fajnie trzyma. Na plus Comarch masz, ze apka na telefon działa płynnie i możesz mieć wszystko bardziej pod kontrolą, gdy nie ma Cię w domu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.04.2022 o 19:49, ldooley napisał:

Jak ta opaska działa? Czy ktoś z Was już z niej korzysta? 

Tak. U nas w domu korzystam z Comarch. Opaska działa na prostej zasadzie. Starsza osoba zakłada ją na rękę i opaska mierzy podstawową funkcję życiową, czyli tętno - z fajną dokładnością. W dodatku ma wbudowany lokalizator GPS, więc wiesz, gdzie osoba się znajduje, gdy nie ma Cię np. w domu. Spoko też liczy kroki - Ty masz wszystko na apce w komórce. Jest też funkcja alarmu SOS w przypadkach kryzysowych.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.04.2022 o 21:09, Gość Henryk napisał:

Tak. U nas w domu korzystam z Comarch. Opaska działa na prostej zasadzie. Starsza osoba zakłada ją na rękę i opaska mierzy podstawową funkcję życiową, czyli tętno - z fajną dokładnością. W dodatku ma wbudowany lokalizator GPS, więc wiesz, gdzie osoba się znajduje, gdy nie ma Cię np. w domu. Spoko też liczy kroki - Ty masz wszystko na apce w komórce. Jest też funkcja alarmu SOS w przypadkach kryzysowych.

Potwierdzam wszystko, a dodatkowo trzeba dodać, że Comarch na rynku charakteryzuje się przede wszystkim jednorazową płatnością. Nie ma żadnych dodatkowych ukrytych kosztach dla klienta, więc jest to git, bo cena z kartą SIM to mniej niż 500zł

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Marta napisał:

Opaska jest świetna! Poleciła mi ją znajoma. Jestem zadowolona, szczególnie z faktu, że bateria długo trzyma i aplikacja na telefon chodzi płynnie. Funkcja SOS i lokalizator są przydatne/

A długo ma już Pani te opaske? I z jakiej firmy? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.04.2022 o 15:58, Gość KAROLEK napisał:

A długo ma już Pani te opaske? I z jakiej firmy? 

Tak, relatywnie długo, bo 8 miesięcy - firma Comarch, nie było żadnych problemów - jesteśmy zadowoleni, tak samo jak moja mama i mój tata, bo oboje mają ten sprzęt ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...