Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Opaska życia dla starszej osoby


Gość Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, czy są tutaj może osoby, które używały opasek do życia dla starszych osób? Sam zastanawiam się nad takim rozwiązaniem u mnie w domu, ale nikt z moich znajomych tego nie używa - ma ktoś jakieś doświadczenia/polecenia? 

Odnośnik do komentarza

Witam, 
U nas jest używana opaska od Comarch. Jesteśmy z niej zadowoleni. Dla Pana wiadomości, opaska ma w sobie wbudowany lokalizator GPS, a dodatkowo mierzy podstawowe parametry w ciągu dnia, czyli tętno i kroki, jakie pokonuje starsza osoba z fajną dokładnością. My mamy te opaske od 5 miesięcy i do tej pory nie było żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Gość Franciszek
9 minut temu, Gość Alicja napisał:

Witam, 
U nas jest używana opaska od Comarch. Jesteśmy z niej zadowoleni. Dla Pana wiadomości, opaska ma w sobie wbudowany lokalizator GPS, a dodatkowo mierzy podstawowe parametry w ciągu dnia, czyli tętno i kroki, jakie pokonuje starsza osoba z fajną dokładnością. My mamy te opaske od 5 miesięcy i do tej pory nie było żadnych problemów.

Potwierdzam, dodam, że sama firma do opaski oferuje też fajną apkę do pobrania, gdzie możesz mieć wszystko pod kontrolą. Sama aplikacja jest intuicyjna w użyciu i nie zacina się ?

Odnośnik do komentarza

Ja używam w domu. Kupiłem dla mojej mamy niedawno, bo przez moją nową pracę musze często zostawiać ją samą w domu, a nie stać mnie na opiekunkę. Stwierdziłem, że kupię na próbę - trafiło na Comarch, bo to była pierwsza opaska jaka znalazłem w necie. Mija już 3 miesiące około i jestem zadowolony, bo mam wszystko na apce, a mama nie ma problemu żeby ją nosić

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość Aleksandra napisał:

Sama idea produktu jest bardzo fajna, a jego wykonanie też jest git - na rynku jest kilka firm godnych polecenia:
Comarch, Sidly i Locon

Uważam podobnie mimo, że na samym początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego typu sprzętów. jednak przekonałem się po tym, jak u mojego teścia w rodzinie zaczeli ich używać. U nas akurat był to Comarch. Fajna sprawa

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.03.2022 o 20:23, Gość Franciszek napisał:

Potwierdzam, dodam, że sama firma do opaski oferuje też fajną apkę do pobrania, gdzie możesz mieć wszystko pod kontrolą. Sama aplikacja jest intuicyjna w użyciu i nie zacina się ?

a ogólnie to długo już Pan ma tę opaskę? Ile trzyma bateria? 

Odnośnik do komentarza
Gość Franciszek
W dniu 2.04.2022 o 16:30, Gość Andrzej napisał:

a ogólnie to długo już Pan ma tę opaskę? Ile trzyma bateria? 

Prawdopodobnie zależy od użytkowania samej opaski jak ze wszystkim, ale przy normalnym to kilka dni Ci na luzie pociągnie. U mnie robimy tak, że opaskę ładujemy i tak jak jestesmy wieczorkiem w domu, więc wtedy mamy wszystko pod kontrolą

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...