Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Opaska COMARCH opinie


Gość Wiktoria

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiktoria

Witam, ostatnio często na necie widzę opaskę dla seniora od firmy Comarch. Nie ukrywam, zastanawiam się nad jej kupnem jednak wcześniej chciałam poznać opinię innych osób, które miały już z nią styczność. Proszę o szczere opinie ?
Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.03.2022 o 20:00, Gość Wiktoria napisał:

Witam, ostatnio często na necie widzę opaskę dla seniora od firmy Comarch. Nie ukrywam, zastanawiam się nad jej kupnem jednak wcześniej chciałam poznać opinię innych osób, które miały już z nią styczność. Proszę o szczere opinie ?
Z góry dziękuję.

U nas w domu mamy tę opaskę od 5 miesięcy. Do tej pory nie było żadnego problemu, powiem więcej. Moja mama bardzo szybko przekonała się do urządzenia mimo tego, że nie lubi technologii zbytnio.

Odnośnik do komentarza

Te opaski ogólnie są spoko. Comarch to jedna z firm na rynku, oprócz jej jest jeszcze np. Sidly, która też oferuje dobrej jakości produkt. Zależy bardziej od preferencji, wiem, że Comarch ma bardzo fajną apkę na telefon, więc tutaj dla nich plus, a cenowo obie są w rozsądnym przedziale. 

Odnośnik do komentarza

Temat ogólnie jest warty zainteresowania, bo coraz więcej starszych osób musi zostawać w domu na kilka godzin i czasem przez to może dojść do tragedii. Opaska po części skutecznie rozwiązuje ten problem, bo Ty masz np. w apce wszystko pod kontrolą, a funkcja alarmowa to już ostateczna reakcja. Na rynku słyszałem, że bardzo dobrze sprawują się opaski od Comarch i Sidly - takie chyba dwie główne firmy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...