Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

System oprogramowanie przychodnia


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcel47

Mogę polecić system na którym sam pracuje, tj. Optimed NXT który spełnia swoje obowiązki. Szybki, zrozumiały, bezbłędny i łatwy w obsłudze, ponadto bardzo funkcjonalny i programowalny. Świetna opcja dla małych działalności jak i potężnych, wręcz topowych korporacji. Dla mnie jako pracownika szpitala system fantastycznie odgrywa swoją rolę, świetnie skoordynowany system, jeden z najlepszych na rynku.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrym systemem jest moim zdaniem Optimed, bardzo sprawnie działa. Ma dobrze zaprojektowany interfejs i bardzo dużo funkcjonalności, rozbudowany generator raportów, e-recepty, eWUŚ mi.n. Bardzo rzadko łapie "zwiechy", można na nim polegać 

Odnośnik do komentarza

Jestem pewny, że nie będzie Pani zawiedziona po wyborze optimedu. Super system. Jest niezawodny. Pracowałem na wielu systemach i co chwile wysypywało jakieś błędy a tu czysto. Jestem bardzo zadowolony z niego 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina.P

Mogę polecić system na którym sama pracuje, tj. Comarch Optimed NXT który spełnia swoje obowiązki. Szybki, zrozumiały i bezbłędny. Oprogramowanie jest dobrze skoordynowane co zdecydowanie ułatwia zarządzanie placówką medyczną. Program można dostosować do swoich potrzeb dzięki temu że jest on konfigurowalny. Niesie za sobą wiele funkcji, ale nie sprawia to że system jest trudny w obsłudze, jest on wręcz banalnie prosty i bardzo łatwo jest nauczyć się go obsługiwać. Działa on również na starszych komputerach ponieważ jest dopasowany do różnych systemów, nie tylko tych najnowszych. Podsumowując uważam że w tym momencie jest to jeden z najlepszych systemów na rynku i jest on godny polecenia.

Odnośnik do komentarza

Chętnie podzielę się opinią na temat aplikacji MedNote. Używam jej podczas pracy w moim gabinecie i naprawdę usprawnia moją pracę. Dużym plusem jest autozapis dokumentów ale też również cena, gdyż tego typu oprogramowanie nie jest tanie. Polecam kto się zastanawiał przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Gość Iwona Trembaczowska

Poszukuję programu z funkcją zapisywania wizyt, dostępu do wyników pacjenta oraz możliwością rozliczeń z NFZ. Chciałabym mieć szybki podgląd do historii Pacjentów. Polecicie mi coś sprawdzonego?

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysztof
W dniu 1.04.2022 o 12:57, Gość Iwona Trembaczowska napisał:

Poszukuję programu z funkcją zapisywania wizyt, dostępu do wyników pacjenta oraz możliwością rozliczeń z NFZ. Chciałabym mieć szybki podgląd do historii Pacjentów. Polecicie mi coś sprawdzonego?

sprawdz sobie nxt od comarch. sprawdzony :) korzystamy ponad rok 

Odnośnik do komentarza

Jeśli jesteś świeżakiem i chcesz być profesjonalistą IT, testowanie oprogramowania da kopa twojej karierze. W ciągu ostatnich kilku lat, testowanie oprogramowania stało się wspaniałym wyborem kariery pod względem rozwoju zawodowego, doświadczenia w nauce i dochodów. Jeśli chcesz rozwijać się bardziej nauczyć się tego TheCourse w tej dziedzinie można iść dalej z staje się deweloperem później.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...