Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nadmierne wypadanie włosów


Gość Marysia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, od jakiegoś czasu pojawia się u mnie problem wypadania włosów. Mam 17 lat, od połowy roku dość często farbuję włosy jednak słyszałam że farbowanie nie powoduje wypadania włosów. Z natury mam jasne gęste włosy które szybko rosną. Obecnie pozostała mi połowa z tego co miałam, na skórze głowy czuję znaczne przerzedzenie włosów. Farbować zaczęłam ponieważ źle czułam się z moim naturalnym kolorem. 

Robiłam badania i wszystko wyszło w normie. Jakiś czas temu schudłam z 48 kg do 42 kg (157 cm wzrostu). Od zawsze słabo się odżywiałam (słodycze, niezdrowa żywność) i nie miałam problemu z wypadaniem włosów. Jem znacznie mniej, ponieważ nie jestem stanie więcej z powodu nagłych nudności po jedzeniu. Nie choruję na anoreksję. Praktycznie w ogóle nie odczuwam stresu, co zmieniło się na lepsze, jednak częściej miewam chandrę i apatię. 

Czy jestem w stanie odzyskać swoje gęste włosy? Farbowania włosów zaprzestanę. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

  • Dermena Hair Care, szampon hamujący wypadanie włosów oraz stymulujący ich odrastanie, posiada opatentowaną substancję czynną pochodzenia witaminowego-molekułę Regen 7, która wzmacnia mieszek włosa, poprawiając jego odżywienie. Reguluje pracę gruczołów łojowych.
  • Szampon nie podrażnia skóry głowy.
  • Składniki zawarte w kosmetyku, dokładnie myją skórę głowy oraz pielęgnują włosy.
  • Po zastosowaniu Dermena Hair Care, włosy są mocniejsze, a naturalna równowaga skóry jest utrzymana.
  • Szampon nie obciąża włosów.
  • Po 3-4 tygodniach codziennego stosowania szamponu, zauważalne jest zahamowanie wypadania włosów oraz nadmiernego łojotoku skóry głowy.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...