Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Przesuwanie 5 w miejsce 4 górnej


Gość Klaudia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam aparat na zębach,nie mam górnej lewej 4 ,ortodonta upiera się,że mam zrobić implanta ?dodam ,że na górze z lewej strony mam 7 zębów,czy dało by się przesunąć 5 w miejsce 4 skoro kość mam dobra ?Proszę o poradę. 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Gość Klaudia napisał:

A ja muszę przesunąć 5 w miejsce 4 napewno,ale mam nadzieję,że się da  bo ortodonta mi tego niestety nie zaproponowała:/

Możesz ewentualnie zapytać innego ortodonte, ale zdarza się, że jak jesteś już leczona przez jednego, to inny może nie chcieć się mieszać w leczenie

Odnośnik do komentarza

Takie rzeczy można robić. Pytanie, jak wygląda rozłożenie zębów, czy nie zrobią się szpary, no i musi być zachowana funkcja zgryzu... Natomiast da się, mnie ortodontka przesunęła ósemkę w miejsce siódemki. Zauważ, że leczysz się ortodontycznie i ktoś z jakiegoś powodu nie chce robić takiego zabiegu, więc przede wszystkim porozmawiaj ze swoim lekarzem, a jak nie jesteś pewny, to umów się na konsultację u innego ortodonty, polecam gabinet, do którego ja chodze - Rock Your Smile w Warszawie. I teraz co ważne - nikt w internecie Ci nie napisze, że w Twoim przypadku da się to zrobić na 200% raczej, nie znając szczegołów. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...