Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

System medyczny do przychodni


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że Optimed NXT może się sprawdzić, szczególnie jeśli zależy Pani na łatwości obsługi takiego oprogramowania. Super skoordynowany system od Comarchu pozwala również na kompleksowe zarządzanie wielkimi szpitalami więc z przychodnią na pewno nie będzie miał problemu ? . Jest on wysoce konfigurowalny co pozwala na dostosowanie go do własnych potrzeb a także jest dopasowany do różnych systemów operacyjnych, więc nie będzie sprawiał żadnych problemów nawet na starszych komputerach dlatego mogę szczerze polecić ten system.

Odnośnik do komentarza

Mam do polecenia Optimed, na prawdę działa świetnie i ma bardzo dużo funkcji. Moim zdaniem bedzie to bardzo dobry  wybór. Nie zacina się, działa szybko. Nie zawodzi, mowiac to mam na myśli, że nigdy mi się nie zdarzyła jakaś awaria uniemożliwiająca pracę 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o oprogramowanie jakie mogę polecić to jest to napewno Optimed NXT. Jeśli zależy Panu/Pani na łatwości obsługi to wydaje mi się że nie będzie problemu z tym systemem. Oprogramowanie posiada wiele funkcji które zdecydowanie ułatwią prace, a co najważniejsze, nie wymaga posiadania najnowszego systemu komputerowego, dzięki czemu zadziała nawet na starszych urządzeniach. Dosyć sprawnie wypuszczane są również aktualizacje i oczywiście wszelkiego rodzaju łatki, co jest ogromnym plusem.

Odnośnik do komentarza
Gość PawełKos

Aplikacja pomocna w każdym gabinecie to medNote. W intuicyjny sposób pozwala na przechowywanie dokumentów, pomaga w rozliczeniach. Jej głównym plusem jest to, że jest dostępna w przeglądarce, przez co nie trzeba instalować programu. Automatycznie zapisuje również wprowadzone do systemu informację, dzięki czemu nie ma możliwości, aby je stracić podczas np. nagłej awarii prądu.

Odnośnik do komentarza
Gość JoasiaKes

Dla uproszczenia obiegu dokumentów, wystawiania recept online i dokładnego umawiania wizyt  zachowując przy tym bezpieczeństwa danych to jak najbardziej mogę polecić do przetestowania Klinika24 z którego sami korzystamy i muszę przyznać, że znacząco to ułatwia kiedy wszystko jest w jednym miejscu. Od razu też z kalendarzem przyszłych pacjentów i opcją wygodnych rozliczeń. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...