Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nietrzymanie moczu


Gość Cryika

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien krępujący problem. Otóż od jakiegoś czasu mierzę się z nietrzymaniem moczu.

Najpierw w ogóle to wykluczałam i myślałam, że tylko mi się zdaje - mam dopiero 23 lata i nigdy nie rodziłam, ale jestem aktywna seksualnie.

Zdarza mi się to głównie podczas wysiłku fizycznego, ale czasem potrafię po prostu siedzieć, oglądać film i nagle czuję, że no... mam problem.

Niewiele o tym wiem i nie bardzo wiem jak sobie z tym radzić. To jeden z tych problemów, który ma sporo kobiet, a o którym żadna nie chce mówić.

W internecie znalazłam tylko, że powinnam wzmocnić myśnie dna miednicy, ale żadnych konkretnych ćwiczeń. Kupiłam sobie kulki gejszy dwa miesiące temu, ale narazie nie widzę poprawy.

Znacie jakieś sposoby na walkę z tym? Ćwiczenia? Zabiegi?  Brałam pod uwagę zapisanie się na ten zabieg https://slowage.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/leczenie-nietrzymania-moczu

Odnośnik do komentarza

Hej,Absolutnie zadnych kulek gejszy,one tylko pogorsza stan.Udaj sie najpierw do uroginekologa ,pozniej do fizjoterapeuty uroginekologicznego.Nic nie rob sama na wlasnie reke,mozesz tylko sobie zaszkodzic.Zrob Tak jak napisalm,na 100%Ci pomoga,pozdrawiam.Glowa do gory.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...