Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Bolesność piersi


Gość Laura

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat. Od paru dni odczuwam ciągły ból piersi, który stopniowo się nasila z dnia na dzień. Ból jest szczególnie odczuwalny w okolicy pach i w górnej części piersi (jakby w górnym mięśniu). Od 2 lat regularnie przyjmuję tabletki antykoncepcyjne jednak nigdy wcześniej nie miałam takich dolegliwości. Czy ich przyjmowanie mogło stać się tego przyczyną po takim czasie? Bądź jaki może być inny powód? Dodam, że nie było żadnych urazów mechanicznych, które mogłyby być tego przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieśśśś

Idź na badanie, może to nic złego, ale lepiej jest to sprawdzić. Ja chodzę na badania piersi regularnie u mojego ginekologa-położnika Antoniego Kubiaka z Kubiak Clinic w Koninie przy ulicy Szarych Szeregów. Jak zaczęłam do niego chodzić, to jeszcze miał gabinet na ulicy Kleczewskiej, ale się przeniósł, nowe miejsce jest nawet lepsze.  On wykonuje usg piersi, u niego miałam także robioną biopsję piersi pod kontrolą USG, która w moim przypadku była później wykonana, no i później po wszystkim miałam jeszcze skuteczne leczenie.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...