Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dotyka nawet bezobjawowych postcovid-19


Gość Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Ekspert z uniwersytetu w Zurychu wykazał, że głównie dzięki lepszej jakości śródbłonka w naczyniach krwionośnych u najmłodszych pacjentów rzadko pojawiają się zakrzepy, które są jednym z groźnych objawów COVID-19, nierzadko prowadzącym do zgonu.
Największe zasługi 1-MNA odniosło w profilaktyce chorób związanych z funkcjonowaniem naczyń krwionośnych, a to za sprawą jego wpływu na śródbłonek naczyniowy. 1-MNA reguluje pracę tego organu (tak, śródbłonek pełni bardzo ważną funkcję w ludzkim ciele i jest nazywany organem), pobudza produkcję prostacykliny, która chroni układ sercowo-naczyniowy przed tworzeniem się̨ zakrzepów. To z kolei powoduje zmniejszenie ryzyka chorób wywołanych zakrzepami czy zwężeniem światła naczyń krwionośnych, np.: miażdżycą czy zawałem serca.
 

 

https://1-mna.pl/efekty-badan

Odnośnik do komentarza

Jak wskazują publikacje naukowe, H2O2 może aktywować (pobudzać) inflammasom NLRP3, który w organizmie człowieka powoduje skuteczną aktywację wrodzonej odpowiedzi immunologicznej podczas ostrej infekcji np. wirusowej (dzięki aktywacji inflammasomu NLRP3 tworzą się związki chemiczne mające na celu pokonanie infekcji wirusowej), podano także.
"Należy podkreślić, iż 1-MNA ma znaczące właściwości przeciwzapalne. Ponieważ wydzielanie enzymu odpowiedzialnego za tworzenie H2O2 w wyniku przekształcania 1-MNA jest szczególnie wysokie w tkankach oddechowych, można oczekiwać, że aktywność przeciwzapalna 1-MNA w drogach oddechowych będzie również istotna"
 

https://1-mna.pl/efekty-badan

Odnośnik do komentarza

Różne badania wskazują, że zarówno przewlekłe zmęczenie, bóle mięśniowe, jak i obniżona wydolność to objawy stanu zapalnego, który toczy się w organizmie po przebyciu infekcji wirusowej, do tego dochodzą również problemy z mikrokrążeniem. Tymczasem 1-MNA ma właściwości przeciwzapalne, działa też przeciwzakrzepowo oraz pozytywnie wpływa na metabolizm energetyczny mięśni. Biorąc pod uwagę szeroki zakres działania tej substancji wydaje się więc, że 1-MNA jest dobrym preparatem do leczenia pacjentów z chronicznym zmęczeniem po COVID-19.
 

https://1-mna.pl/efekty-badan

Odnośnik do komentarza

Ja po covidzie straciłam bardzo dużo włosów. Dosłownie leciały garściami, a ponadto skóra zrobiła się cienka i sucha jak papier. Żadne balsamy i odżywki nie pomagały i szczerze mówiąc byłam załamana. Wtedy trafiłam na kolagen serii Vital od Collibre i musze powiedzieć, że po kuracji wszystko zaczęło wracać do normy. Zregenerowałam się bardzo szybko. Polecam gorąco. 

Odnośnik do komentarza

Poznaj bliżej Molecule Regen7

Molekuła REGEN7 to wyjątkowa substancja odkryta prze polskich naukowców z Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, która jest składnikiem wszystkich produktów dermena®. Jej unikalną i najważniejszą cechą jest to, że przyspiesza aktywną fazę wzrostu włosa w mieszku włosowym. Właśnie dlatego dzięki molekule REGEN7 staliśmy się jednym z wiodących producentów specjalistycznych preparatów dermokosmetycznych o działaniu anti-hair loss w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...