Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zawroty głowy, nadczynność tarczycy, szum w uszach pisk, nerwica lękowa, ucisk w okolicy głowy (góra nad czołem) ucisk na szyji uczucie upadania,okropne bóle głowy przy kaszlui


Gość Nina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 33 lata, mam nerwice lękowa od tygodnia zdiagnozowano u mnie. Ponieważ od tygodnia mam zawroty głowy 24h i szum pisk w uszach 24h.Okolo 2 tygodni temu miałam kaszel i przy nim miałam okropne bole migreny.Gdy ustąpił, miałam kołatanie serca.Wtedy zrobiłam badania u kardiologa USG echokardiografia wszystko ok wraz z tętnem. Neurolog stwierdził newice lękowa. I dał mi tabletki jak dla dziecka dawkę 0,25 . Kazał mi zrobić TSH czy tarczyca nie daje efektów większych, że nerwica ma jeszcze silniejsze efekty.Czasem zdarzyło się że mrowiala mi ręka, następnie miałam zaburzenia widzenia następnie ból głowy. Tak poprostu miałam. Po trwaniu 1h ustąpiło. Tak miałam 4 razy w roku. Mam opuchnięte luki brwiowe jakby woda w nich była, boli trochę przy masowaniu (dziwiło to kosmetyczke co to jest?) i od jakiegoś czasu pod oczami mam nie worki a doły. Co się dzieje. Mam małe dzieci ?a szumy piski zawroty głowy są cały czas. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...