Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ból i drętwienie w dłoni


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał

Witam,

Od kilku dni towarzyszy mi ciągłe nieprzyjemne uczucie w dłoni (dokładnie u podstaw palca wskazującego i środkowego, nadgarstka i promieniuje to aż do zgięcia ręki), czuję osłabienie dłoni, ból i także zdrętwienie ciężko dokładnie to określić, jest to na tyle dokuczające, że ciężko mi poruszać tymi palcami i całym nadgarstkiem, a szczególnie myszą komputerową (z którą codziennie mam kontakt po dobrych kilka godzin dziennie ok.8), Uczucie te od czasu do czasu powraca i zaczęło się już z rok temu tylko zazwyczaj mijało, obecnie jest to mocniejsze i trwa ciągle a zaczęło się od tego że przez ponad minutę trzymałem lewy przycisk myszy jeśli ma to jakieś znaczenie (2 dni temu). Mam podejrzenie, że to od zbyt ciężkiej myszy (120g, obecne ważą dwukrotnie mniej), bądź złego jej chwytu. Chwilową ulgę przynosi strzepnięcie ręką, zgięcie nadgarstka a następnie rozprostowanie palców. Co to może być i jak się tego pozbyć/wyleczyć? W załączniku wstawiam dłoń z zaznaczonymi miejscami bólu. Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...