Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Krótkie wędzidełko penisa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 19 lat. 

Mniej więcej pół roku temu do roku temu zauważyłem, że najprawdopodobniej mam krótkie wędzidełko, napletek schodzi lekko po za żołądź w momencie kiedy Penis stoi  i samoistnie tak jakby nie wraca muszę tak jakby sam ręką go naciągnąć by zakrył żołądź. W momencie kiedy dziewczyna masturbowała mnie odczuwałem lekki dyskomfort z tego powodu mimo, że nie odczuwam jakiegoś dużego bólu bądź coś w tym stylu. Sprawa wygląda tak, że chciałbym przeżyć z moją aktualną dziewczyną swój pierwszy raz, ona jest doświadczona i mam wątpliwości czy podczas stosunku wędzidełko mi się nie zerwie ewentualnie proszę o jakieś rady co zrobić by stosunek był wspaniały jak i żebym nie odczuwał jakiegoś dużego dyskomfortu. Wiem, że powinienem udać się do lekarza, ale jakoś nie wiem nie pokonałem jeszcze tej bariery psychicznej w głowie oraz nie stać mnie na zabieg. 
Oraz jak skuteczniej dbać o higienę członka? Aktualnie przemywam go wodą, nie używam mydła z tego co wiem to mydło podrażnia i nie jestem przekonany jakoś do żelow do higieny intymnej

Edytowane przez Anonimowy897
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...