Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Opuchlizna kończyny lewej


Rekomendowane odpowiedzi

13 Stycznia miałem zabieg kręgosłup lędźwiowy...wstawili mi siedem śrub i wiele innych rzeczy. Obecnie rehabilitacja. Zauważyłem od tygodnia jak lewa stopa zaczyna puchnąć bezboleśnie. Palec po ucisku wchodził w skórę.

Lekarz rodzinny kazał przerwać terapie zapisał leki przeciwzakrzepowe bo podejrzewa zakrzepicę...serce i ciśnienie wzorcowe !!!!! i kazał zrobić badanie D -dimerów.

Zrobiłem i wpadłem w panikę................. tabletki dopiero od dwóch dni przyjmuje " na sikanie" przeciwzakrzepowe i jeszcze inne. do chirurga, po księdza ?????????????

dimer2.jpeg

Odnośnik do komentarza

Do chirurga naczyniowego na badania i konsultacje. Co rodzinny na badania, jeszcze nigdzie nie skierował?

Ja się na tym nie znam ale osoba z zakrzepicą do takiego lekarza chodziłą, takich badań jak ty nie miała ale też opuchniętą nogę.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.03.2022 o 16:51, Gość gosc napisał:

Do chirurga naczyniowego na badania i konsultacje. Co rodzinny na badania, jeszcze nigdzie nie skierował?

Ja się na tym nie znam ale osoba z zakrzepicą do takiego lekarza chodziłą, takich badań jak ty nie miała ale też opuchniętą nogę.

Byłem u naczyniowca Doppler pełny. i nic zero zakrzepu, lekko stwierdził może być zapalenie żył, ale także nie taki wynik powinien być

Przechodziłem raka krtani w 2020 byłem dziś i Onkologa i wsio w porządku żądnych zmian

dzisiaj robiłem powtórkę z D-dimerów i znowu 2574 deko mniej o 20 a zastrzyki i tabletki od zakrzepów biorę cały czas ?????????????????????????????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...