Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

lepsze zdrowie i długowieczność


Gość Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Badacze przekonują także, że dzięki pozytywnym właściwościom cząsteczka 1-MNA może przedłużać życie nawet o kilka lat. Sekretem długowieczności mieszkańców Japonii jest zbilansowana dieta, bogata między innymi w produkty zawierające w sobie cenną substancję, dlatego Europejczycy powinni zwrócić większą uwagę na jej spożycie. Najnowsze badania z ubiegłego roku pokazały, że cząsteczka 1-MNA wzmacnia organizm podczas walki z wirusem SARS-CoV-2, dlatego jest stosowana w terapii pomocniczej podczas zakażenia.  

Odnośnik do komentarza

Z przeprowadzonych badań wynika przeciwzapalne oraz przeciwzwłóknieniowe działanie 1-MNA. W zwierzęcym modelu zwłóknienia płuc 1-MNA w dawce 50mg/kg redukował zwłóknienie płuc o 28% w porównaniu do placebo, działając efektywniej niż dwa leki referencyjne w tym badaniu, które są obecnie stosowane na rynku tj. nintedanib (17% redukcji) oraz fluticasone (14% redukcji).

Jak wskazują publikacje naukowe, H2O2 może aktywować (pobudzać) inflammasom NLRP3, który w organizmie człowieka powoduje skuteczną aktywację wrodzonej odpowiedzi immunologicznej podczas ostrej infekcji np. wirusowej (dzięki aktywacji inflammasomu NLRP3 tworzą się związki chemiczne mające na celu pokonanie infekcji wirusowej), podano także.
"Należy podkreślić, iż 1-MNA ma znaczące właściwości przeciwzapalne. Ponieważ wydzielanie enzymu odpowiedzialnego za tworzenie H2O2 w wyniku przekształcania 1-MNA jest szczególnie wysokie w tkankach oddechowych, można oczekiwać, że aktywność przeciwzapalna 1-MNA w drogach oddechowych będzie również istotna"
 

Odnośnik do komentarza

Powiem tak - jak już uda Ci się znaleźć przyczynę Twojego bólu kręgosłupa, warto podjąć działania które zapewnią Ci powrót do dawnej sprawności. Na pewno niezbędny sprzęt uda Ci się znaleźć w sklepie brandvital. Na stronie https://www.brandvital.eu/produkty-medyczne/akcesoria-medyczne/ znajdziesz pełną ofertę sklepu. Ja znalazłam tutaj sprzęty, które poważnie mnie zainteresowały ze względu na moje problemy zdrowotne. Na pewno niebawem na coś się zdecyduję, tym bardziej że mają naprawdę korzystne ceny.

Odnośnik do komentarza

W mojej ocenie na pewno warto zadbać o odpowiednią suplementację i zdrowy tryb życia, nie zapominając oczywiście o dawce ruchu. Dlatego jeżeli szukacie miejsca gdzie będziecie mogli zadbać o swoje samopoczucie i jednocześnie zdrowie to polecam odwiedzić aptekę Gemini w której kupicie specjalne suplementy zawierające wit. D3 https://gemini.pl/vigantoletten-1000-25-mg-90-tabletek-0054263  która ma ogromne znaczenie, tym bardziej w okresie braku słońca. 

Odnośnik do komentarza
Gość karolina1

Wiele osób dość ciężko przechodzi covid. Często wiąże się to także z brakiem apetytu - a przecież organizm trzeba wspierać w walce z wirusem. Dlatego koniecznie poczytajcie o nutridrinkach dostępnych w aptekach DOZ w świetnych cenach. Są to nutridrinki Fresubin oraz Nutrica.

Odnośnik do komentarza

W takim razie jeżeli zastanawiasz się jednocześnie nad tym, jak odpowiednio zadbać o swoją dietę aby jednocześnie zadbać o swoje zdrowie to możecie w takim razie zastanowić się nad taką opcją, jak dieta o niskiej ilości węglowodanów, która przede wszystkim pomoże Wam poczuć się lepiej i jednocześnie szybciej osiągać zamierzone efekty redukcji tkanki tłuszczowej akurat przed okresem wakacyjnym, kiedy warto byłoby się pochwalić swoją formą na plaży. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście trzymam kciuki za udane odchudzanie :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...