Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Duża nadpotliwość


Luk002

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam 20 lat, od 12 roku życia biję się z moim największym kompleksem jakim jest nadpotliwość całego ciała. Chyba nie muszę tłumaczyć czemu jest to bardzo dużym kompleksem.

Przechodząc do sedna. 

Jeśli chodzi o mój problem, mierzę się bardzo mocno z nadpotliwością całego ciała, pośladków, pach, dłoni, stóp, pach, pośladków, pleców, czoła. Próbowałem wszystkiego na własną rękę tzn, antyperspirantów z apteki, najbardziej skutecznych z opinii internautów (bardzo się przy tym nacierpiałem bo po aplikacji bardzo szczypało i podrażniało skórę, tabletek na nadpotliwość ogólną.

Pocę się niezależnie od pogody, temperatury, ubioru, sytuacji. Pachy mam cały czas mokre, ubrania przekomknięte, wielkie mokre plamy. Siedzę, leżę, jem, robię cokolwiek, idę cały czas zalewam sie potem. 

Czy ktoś też miał taki problem? Jest jest jakaś klinika nawet prywatna która pozwoli mi pozbyć się tego problemu? Jest mi bardzo niekomfortowo patrząc na znajomych chodzących w suchych koszulkach bez plam, zazdrość ludzka to normalne ale nie o to, że ktoś siedząc gdzie kolwiek może unieść rękę do góry bo nie ma wielkich mokrych plam na koszulce....

Od czego zacząć? Gdzie się udać? Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Gość Dobry pot nie jest zły ;)

To znajdź kobite, którą kręci i podnieca twój pot, będziesz miał przynajmniej seks udany. Są takie kobiety, ja mojego uwielbiałam po wysiłku fizycznym, wręcz mnie wkurzył jak się wykąpał, bo chciał być czysty po biegu. W swieżym pocie nie ma bakterii i cudnie pachnie, jeśli się dobierzecie zapachami.

Kiedyś przyszłam i dosłownie czułam, najbardziej przy spodenkach i dosłownie mnie to nakręciło. Nie powiedziałam mu.. nie musiałam nic mówić. To bardzo działa na kobiety.

Może to masz od stresu.

Uśmiecham się jak to piszę a nie wiem komu odpisuję ? i jeszcze tak pięknie skóra się świeci, ja mam tak po wysiłku, siłowni, cardio, przebiegnięciu szybciej, ale rozumiem, że w kontaktach społecznych może to być uciążliwe.

Odnośnik do komentarza

A może spróbuj coś takiego jak electro antiperspirant? Dziwi mnie że jeszcze o tym nie słyszałeś, wierz mi chłopie , teraz coś takiego najbardziej potrzebujesz zwłaszcza że wspomniałeś że pocisz się na całym ciele. Mi pomaga od lat z nadpotliwością, Za każdym razem po 3 użyciach pot znika na kilka miesięcy, tak, tak właśnie on naprawdę działa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...