Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Aurotyna po covid


Gość Izabell

Rekomendowane odpowiedzi

Czy stosujecie ten suplement diety po covid i podzielicie się opinią? Mam wrażenie, że odkąd przeszłam covid bardzo u mnie słabo z koncentracją, w pracy mam wrażenie funkcjonuje dużo gorzej, a w domu cały czas czuję się chronicznie zmęczona i chce mi się spać, kawa nie pomaga. 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że tu warto postawić na suplementację. Witaminy i mikroelementy odpowiednio dobrane na pewno wspierają organizm po chorobie. Z tego co patrzę Aurotyna ma bardzo naturalny skład i wystarczy wziąć 1 tabletkę dziennie.

Odnośnik do komentarza

Poczytałam na necie i widzę, że jedno opakowanie Aurotyny to 30 kapsułek, więc akurat  miesięczna kuracja. Podejdę dziś do apteki i zobaczę czy mają. Może faktycznie to dobry pomysł, bo sama nie wiem już co mam robić. Potrafię pracę, która zajmowała mi godzinę robić przez cały dzień ? Ten brak koncentracji jest dla mnie bardzo dużym obciążeniem.

Odnośnik do komentarza
Gość Anabelka
W dniu 14.03.2022 o 22:20, vkeebler napisał:

Nie stosowałem tego.

Nie stosowałeś Aurotyny? Nie wiem czy przechodziłeś covid, ale zarówno ja jak i dużo moich znajomych odczuwało ogromny spadek koncentracji i ciągłe uczucie zmęczenia. Wystarczy jedna kapsułka dziennie, a opakowanie jest na 30 dni, więc ja spróbowałam i uważam, że warto. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...