Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jądro


Gość Aleksander

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksander

Witam, Mam taki problem. Mam 15 lat od 2-3 tygodni zmagam się z bólem jądra, jądro jest powiększone i w pozycji stojącej wyczuwam takie jakby zgrubienie może mi się wydaje, bo czasami wyczuwam, a czasami jakby tego nie było, dodam,że w pozycji leżącej tego zgrubienia nie ma nigdy. 3 tygodnie temu byłem u lekarza rodzinnego powiedział, że to zapalenie najądrza i przepisał mi antybiotyk 2 opakowania. Wybrałem do końca i podczas tego leczenia nie odczuwałem zbytnio bólu. Teraz poszedłem znów do lekarza rodzinnego bo ból powrócił, ale innego bo tamtego nie było i badając mnie powiedział, że wygląda mu to na żylaki powrózka nasiennego. Dał mi skierowanie do urologa. Następnego dnia byłem u urologa prywatnie i zrobił mi USG, powiedział że nic tam nie ma jądro jest czyste i tak jak mówię to zgrubienie podczas USG nie wyczuwałem go, urolog powiedział, że w tym wieku bóle mogą się pojawiać, ale wieczorem wróciłem ból nadal nie mocny się pojawia i to lekkie zgrubienie nadal gdzieś co jakiś czas tam wyczuwam. Nie wiem co mam o tym myśleć, proszę o wypowiedź na ten temat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...