Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Bol i dretwienie


Gość Staszek

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu mam bole głowy i plecow głownie łopadki i okolice nerek. Do tego dochodza dretwienia obu dłoni( zawsze rano) i bol mięśnia  ręki od łokcia do ramiona.

Robilem rezonana kregosłupa ale 1,5 roku temu wtedy były tylko bole plecow. Wyszło w miare dobrze. Niewielka dyskopatia. Rezonans glowy tez w porzadku.

Mysle żeby isc do fizjoterapeuty. Moze jakies masaże. Znajomemu to pomogło.

Boje sie troche czy to nie rak. Paru znajomych zeszło z tego swiata. Niektorzy młodsi ode mnie. Głownie na raka kregosłupa i kości.

Morfologia dokładna z hormonami pierwiastkami wychodzi dobrze ,Niewielki niedobor VIT D.  Jeszcze rezonans jamy brzusznej tez dobrze. Tylko że mam dwie sledziony tak wyszło z opisu. Możliwe to?

Odnośnik do komentarza

Dyskopatia jak najbardziej może dawać takie objawy bólowe, to nie jest wcale nic jak się niektórym wydaje. Zobacz sobie więcej na temat tego schorzenia na tej stronie. Jeśli rezonans był wykonywany przeszło rok temu to stan mógł się bez prawidłowego leczenia zaostrzyć. Dlatego jak najbardziej warto wybrać się do dobrego ortopedy, powtórzyć badania i leczyć oczywiście. Nie ma się co martwić na zapas. 

Edytowane przez Ayaka23
Odnośnik do komentarza

Takie bóle i drętwienia to może być błahostka, ale nie należy ich ignorować. Polecam udać się na konsultację do neurochirurga. Ja korzystam z pomocy dr. Jarosława Andrychowskiego https://www.neurochirurg.warszawa.pl/oferta/zabiegi-w-zakresie-kregoslupa w Warszawie i uważam, że jest to najlepszy specjalista u jakiego byłam. Jest bardzo profesjonalny, empatyczny i wsłuchuje się w to co mu mówię w trakcie badania.
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...