Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ból po prawej stronie brzucha, najprawdopodobniej nerka


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 25 lat i od kilku miesięcy borykam się z bólem z prawej strony brzucha, pod żebrami. We wrześniu robiłem usg i otrzymałem informacje, ze może być to kamica nerkowa, w celu lepszej diagnozy udałem się do urologa, który po ponownym usg powiedział ze nerki są zdrowe i nie był w stanie określić przyczyny mojego bólu. Przez cały ten czas, chodziłem również do lekarza rodzinnego, zrobiłem badania krwi i moczu (tam również wszystko w porządku)  i Pani doktor (lekarz rodzinny) stwierdziła, ze może to być kamica nerkowa lub neuralgia międzyżebrowa. Ból towarzyszy mi od kilku miesięcy bez przerwy, czasem po niektórych posiłkach ból jest bardzo duży i tylko w pozycji leżącej mniej go odczuwam. Pomimo tego, ze u lekarza rodzinnego byłem już kilkukrotnie Pani doktor nie przepisała mi żadnego lekarstwa, ani nie wysłała do innego specjalisty. Głównie otrzymuje zalecenia by mniej sie stresować i odżywiać zdrowiej. Nie mam już pomysłu co zrobić z tą sytuacją, dlatego pisze tutaj. Czy po prostu zmienić lekarza rodzinnego? Czy jest tu ktoś kto miał kamice nerkową i jest w stanie opisać mi swój problem i czy może to być właśnie to? Czy po prostu muszę diametralnie Zmienić swoją dietę? Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...