Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problemy ze stawami obrzęk


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mój problem zaczął się  od palca wskazującego prawej ręki... Początkowo palec stał się lekko opuchnięty i swędział... Z czasem przestał swędzieć, opuchlizna też  zeszła ale  problem przeszedł z czasem na pozostawe stawy dłoni. Palce obu dłoni stają  sie jak by lekko opuchnięte po dłuższej ekspozycji na zimno  + lekki ból kolejnego dnia gdy je zbytnio nadwyręże

Ostatnio doszedł problem kolan.   Nie ma już  mowy o przysiadach ze sztangą...  Czasem bolą mnie po samym bieganiu.. Czasem zakłuje mnie nawet przy zwyczajnym chodzeniu.

Robiłem badania

krew z rozmazem  ,  badania moczu , kwas moczowy ,  RF - czynnik reumatoidalny , OB  , CRP   i wszystko wyszło w normie

Dodam, że problem z opuchniętym palcem jak zby zbiegł się w czasie z rozpoczęciem suplementacji DHEA, której zaprzestałem po kilku dniach (ale to pewnie zbieg okoliczności)

Badania moczu robiłem zanim pojawił się problem ze stawami( około 3 tygodnie wcześniej) ponieważ  miałem problem z częstym oddawaniem moczu dość długi czas.. i mocz się pienił... lekko pieni się  do dzisiaj  (ale białka nie wykazało i pozostałę parametry również w normie)

Nie jestem jakimś  hipochondrykiem i nie nawidzę chodzić  po lekarzach ale odkąd nie mogę w pełni trenować a nawet ciężko jest zwyczajnie funkcjonować czuję się jak niepełnosprawny

Powiedzcie mi jakie badania jeszcze powinienem zrobić ?

 

Edytowane przez bomsight22
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...