Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Złe samopoczucie oraz ciągły ból głowy


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W czerwcu zeszłego roku przechodziłem Covid-19.  Po wyzdrowieniu pojawiły się powikłania, które mam do dnia dzisiejszego. Należą do nich: ciągły ból głowy, szum w uszach, mdłości, nudności, osłabienie, bóle w klatce piersiowej, szybkie męczenie i nietolerancja wysiłku. Ból głowy i w klatce piersiowej nasilają się podczas ruchu. Miałem wykonane zdjęcie rtg klatki piersiowej które wyszło prawidłowo (Płuca i serce bez zmian), kilka razy wykonane ekg i też bez żadnych zmian. Echo serca i egk holter 24h wykonane przez kardiologa nie wykazało żadnych zmian i niepokojów - kurczliwość EF 60% a wszystkie wyniki prawidłowe, najdłuższa pauza w biciu serca wynosiła 1,9s a minimalna nocna czynność serca 37/min natomiast dzienna 55/min. Wykonana spirometria i wizyta u pulmonologa nie wykazała żadnych problemów. Wyniki krwi wykazały obniżoną wartość leukocytów, hemoglobiny i erytrocytów, ale teraz te wyniki już się poprawiły (OB i CRP zawsze prawidłowe). Obecnie czekam na wykonanie rezonansu magnetycznego po wizycie u neurologa.

Jednak wczoraj gdy poszedłem na 1.5km spacer, po szybkim przejściu połowy dystansu musiałem się zatrzymać i odpocząć, nie mogłem złapać oddechu, dyszałem jak lokomotywa (sapałem jakbym przebiegł maraton), byłem ogromnie zmęczony i osłabiony (nogi jak z waty), lekki ból w klatce piersiowej. Po odpoczynku byłem w stanie powoli iść ale miałem zapchany nos przez co ciężko się oddychało oraz cały czas musiałem oddychać buzią. Po powrocie do domu nie mogłem do siebie dojść przez kilka godzin i byłem niesamowicie zmęczony.

Wyniki nie pokazują niczego niepokojącego a ja nie wiem co mam już robić, nie wiem co mi dolega. Czuję się fatalnie i ciągłe bóle głowy wraz z bólami w klatce piersiowej. 

Co jeszcze powinienem wykonać albo gdzie się udać.

Dziękuję za pomoc.

Adam lat 43 lat.

Odnośnik do komentarza
Gość Weronikall

A może spróbujesz medycyny alternatywnej, naturalnej? Ja właśnie dzięki niej pozbyłam się nie tylko bólów głowy i pleców, ale też takiego zmęczenia, stresu, który mnie przytłaczał. Wszystko to dzięki metodzie Bowena i mogę ją oraz Gabinet Terapii dla Zdrowia Motylek w Bydgoszczy, gdzie byłam na tej terapii, polecić. Warto skorzystać z ich usług, pracują tam osoby doświadczone i kompetentne, lepiej trafić nie mogłam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...