Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Silny refluks i ból pleców z dusznosciami


Gość Chory90

Rekomendowane odpowiedzi

Chory 32 lata Witam, mam od roku bardzo poważny problem ze zdrowiem , ogólnie zaczęło się niewinnie miałem uraz stopy w 2018 roku  bez złamania wtedy byłem szczupły i przez 4 miesiące leczyłem te nogę ,od tamtego momentu przytyłem około 20 kg przez 2 lata i wtedy zczely się problemy aż do dziś , problem rok temu pojawił się taki iż treść żołądka cofa mi się do przełyku i co jakiś czas mam ataki Ala zawałowe , za pierwszym razem bardzo się przestraszyłem i wylondowalem w szpitalu wykryto przepuklinę i refluks tylko oprócz objawów refluksowych mam  dolegliwosci bólu pleców na wysokości klatki piersiowej i straszne duszności szczególnie jak siedzę z rękoma wyciągniętymi do przodu i często miewam bóle pleców jakby ciepło na środku krzyża i lewej łopatce po dłuższym czasie czuje tam stan zapalny i niestety od roku to samo i nie wiem co mam dalej z tym zrobić dodam że schudłem 20 kg przez te chorobe idzie się wykończy a na refluks leczę się też już około 10 miesięcy 3 razy meteospazmyl i 2 razy emanere , niestety pomaga na chwilę albo i czasami nie pomaga nawet przy ścisłej diecie Pomocy bo jestem wrakiem człowieka przez te uczucie stanu zapalnego w plecach ,pustym odbijaniem ,bólem mostkowym i uczuciem palenia żołądka 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...