Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zmiażdzony palec powikłania


Gość Patryk23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam półtora miesiącu temu miałem wypadek mianowicie przycisnięta została moja dłoń i doszło do złamania palca palec wyglądał okropnie był caly siny spuchnięty ale wszystko jest juz w normie mogę normalnie zginać i w ogóle lecz ostatnio pojawił się ból pod paznokciem na tyle silny ze utrudnia mi to funkcjonowanie czuje jakby ktos mi wyrywał paznokieć paznokieć według zaleceń lekarza powinień zejść lecz mój nie schodzi zamiast tego zrobiła sie taka jakby górka wypchniety w góre zgrubiały paznokiec nie wiem czy przebieg leczenia jest prawidłowy 27 stycznia mam wizytę czyli za półtora tygodnia a ból się nasila z dnia na dzień czy to normalne?
Proszę o radę 
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Sanitariusz Bąkiewicz

Polecam wypróbować tę zabawę mi pomogło gdy miałem złamanego ?. Zabawa w Japonii polegająca na złożeniu dłoni przy jednoczesnym wyprostowaniu palców wskazujących i gwałtownym wsunięciu ich w okolice odbytu osoby będącej obiektem żartu. Dowcip ma na celu zaskoczenie niczego nie spodziewającej się ofiary ?

Odnośnik do komentarza
Gość Lekarz Smród (pseud Bąk)

Myślę ze powinien pan udać się do do dentysty ponieważ może pan mieć uszkodzone szkliwo co za tym idzie ból palca będzie się nasilał dopóki pan nie naprawi ząba.  Pozdrawiam Lekarz Smród lvl 99 Zapraszam do kontaktu prywatnego lekarzsmród@pierłem.bąk Pozdrawiam i życzę jak najdłuższego zwolnienia 

Odnośnik do komentarza
Gość Lek. Maester Pochwicki

Witam serdecznie Panie Patryku w odpowiedzi na pana pytanie mogę powiedzieć niech pan poczeka do tej wizyty i lekarz oceni czy wszystko prawidłowo przebiega a na uśmierzenie bólu palca polecam smarować palca kupą kupa powinna być świeża, stara kupa ma inną konsystencje i może nie uśmierzyć pana bólu najlepsze właściwości przeciwbólowe mają kupy końskie Polecam z poważaniem Maester z Westeros któremu kupy nigdy nie dość.

Odnośnik do komentarza
Gość Bruce lee z zelowa

Panie wrzesiakbrucelee 40% mistrz proszę sie nie podszywać pod prawdziwego bruce lee z zelowa bo kurwa wejscie smoka zajscie smoka ruchanie smoka przez deneris targerian rodzenie smoka sranie smoka zrobie panu i sie skonczy babci sranie i dziadka sraczka 
 

Odnośnik do komentarza
Gość Dr.hab podpiwek andrzej

co tu sie kurka rurka za przeproszeniem? za przeproszeniem oczywiscie jak coś dzieje? Panie patryku zalecam zeby wlozyc palec w cos cieplego lub do buzi i pogrzebać wówczas nasienie paleczne zaleje panu usta i bedzie pan zaplodniony dozolądkowo chyba ze woli pan dojelitowo to tez jest taka mozliwosc 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...