Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Siniaki


Gość Sylwia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czy ktoś miał taki problem? A mianowicie od miesiąca robią mi się siniaki głównie na nogach (przede wszystkim uda, czasem łydki), pojawił mi się też mały siniak na brzuchu i ręce. Wszystkie siniaki są małe i znikają max. po 5 dniach. Dodam, że zawsze miałam podatność do siniaków. Ale od miesiąca się to nasiliło, wydaje mi się, że siniaki powstają samoistnie, bo nie przypominam sobie, żebym się uderzyła. W przyszłym tyg. idę na wyniki z krwi. Jakie wyniki powinnam zrobić najlepiej. Dodam, że wszystko to zaczęło się miesiąc temu kiedy też zaszczepiłam się 3 dawką Pfizera. Być może to nie ma związku. Dodam jeszcze, że pół roku temu miałam robione wyniki z krwi, morfologię z rozmazem, ob, crp, tarczycę, witaminę d i żelazo. Miałam mało żelaza, więc brałam je w tabletkach i mało witaminy d, którą również biorę. Cała morfologia była w porządku. Tsh lekko zawyżone. Czy ktoś miał podobny problem? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Ja też miewam często siniaki ale po uderzeniu. Nawet lekkim. Jednak teraz po szczepieniu te siniaki jeśli już powstaną to są takie wypukłe i twarde przez dłuższy czas. Kiedyś były płaskie. Nie byłam z tym jeszcze u lekarza Staram się być ostrożna, nie uderzać się.Ale to nigdy nie wiadomo kiedy się zrobi niewłaściwy ruch:D Mam obawy przed trzecią dawką szczepionki. Termin na początku marca. Oby pandemia zaczęła wygasać to sobie odpuszczę szczepienie. 

Odnośnik do komentarza

U mnie to jest to, że jak się uderzę nawet mocno to one się nie pojawiają ? Wczoraj się tak walnęłam plecami w szafe, mam rany ale siniaków nie widać, dziś walnęłam się w łokieć też siniaka nie ma. Tylko pojawiają się właśnie samoistnie na nogach, przy okazji też mam widoczne żylaki.. może to ma związek już sama nie wiem. Tak czy siak w przyszłym tyg. ide na wyniki. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...