Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Mam dziwne dolegliwości które mnie niepokoją.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Piszę ponieważ nie mam pojęcia co może mi dolegać a nie koniecznie jestem za wizytami u lekarza ponieważ im nie ufam i nigdy w sumie nie chorowałem jak i nie miałem w rodzinie chorób na które genetycznie ktoś cierpiał. 

A więc tak..

Od jakiś 3, 5 roku zażywam narkotyki, nigdy nie miałem po tym zbytnio żadnego problemu w organizmie poza zwyczajnym zmęczeniem organizmu i potrzebą normalnego wypoczynku. Ale od jakiś 7 miesięcy po zażyciu tego do nosa mam jakieś dziwne dolegliwości których nie jestem w logiczny sposób w stanie opisać. 

Bo już wymyslalem milion możliwych rzeczy które mogą za to odpowiadać a co lepsze internet przekonuje mnie do każdej z osobna to już wogule mnie osłabia. 

A jeżeli chodzi o to co mi dolega to już opisuje :

Za żyje narkotyku (do nosa) przez godzinę czasu mam fajny stan po czym nagle w nosie po prawej stronie tą która zażywam zaczyna mi się robić jakieś dziwne uczucie że coś mnie zatyka i wiem, że to nie jest dziwne bo przecież mam tam jakieś substancje. Ale problem polega na tym, że zawsze po chwili jak pociaglem nosem to to wszystko mi schodzilo bezpośrednio do gardła i to lykalem. A teraz dziwnym trafem jak chce to wciągnąć to to mi się dostaje gdzieś w okolicach zatok czy nawet nie mam pojęcia gdzie i ciągle mam uczucie że mi to tam siedzi. Ani nie jestem w stanie tego wciągnąć ani wysmarkac i czasami pojawia się krew. Ale to nie jest to co mnie martwi. Najgorsze jest to, że wtedy gdy to mi się tam zatyka to przy oddychanie nosem mam zawroty głowy, czuję momentami jakbym zaraz miał stracić przytomność i ciarki czy dreszcze mi przechodzą po głowie tak jakby włosy mi się elektryzowaly czy coś w tym sensie. Mam uczucie jakbym zaraz miał dostać jakiegoś udaru niedotlennego czy coś w tym stylu. Nie mam pojęcia co to może być a z reguły po dwóch dniach jak nie zażywam nic nagle mi to odpuszcza i jakaś taka wysuszona wydzielina mi nagle wskakuje do gardła podczas gdy pociągne nosem. 

Nie wiem czy ktoś to zrozumie i czy tak miał ale naprawdę to nie jest przyjemne i momentami zbyt mocno zaciska mi głowę i nie wiem czy zaraz coś mi się nie stanie. 

Proszę o pomoc 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...