Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ubezpieczenie zdrowotne


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

W dobie rosnących cen usług prywatnego leczenia, chciałbym zaoferować ciągle w niezmienionej cenie plan abonamentowy PZU Plan na Zdrowie.

Ubezpieczenie gwarantuje:
• wizyty u wykwalifikowanych specjalistów bez skierowań,
• umówienie wizyty u internisty i pediatry w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych, a u specjalisty – w ciągu 5 dni roboczych (czas oczekiwania na wizytę może się wydłużyć, jeśli masz
preferencje co do dnia, godziny, lekarza czy placówki),
• telekonsultacje – kontakt z lekarzem bez wychodzenia z domu,
• dostęp do placówek medycznych w blisko 600 miastach w Polsce.

Ceny już od 57,75 zł miesięczenie. Zniżki dla rodzin. Szczegóły w załączniku.

Polisy można kupić online. Zapraszam do kontaktu.

Włodek Giller Agent PZU 693 150 198

wgiller@agentpzu.pl

Plan na Zdrowie W Trosce Ciebie 2.12.2019.pdf

Odnośnik do komentarza
Gość kokardka

Ubezpieczenie na życie jest równie ważne. Nigdy nie wiesz co Cię spotka i lepiej o tym pomyśleć. Ja chcę zwiększyć pakiet w swojej polisie, dlatego zaczęłam się tym tematem bardziej interesować. Nawet czytałam na https://gazetagazeta.com/2021/09/rodzaje-ubezpieczen-na-zycie-jakie-wyrozniamy/ jakie są rodzaje ubezpieczeń na życie, aby móc wybrać coś odpowiedniego dla mnie i mojej rodziny. Staramy się nie myśleć o przykrych sytuacjach ale niestety nie unikniemy ich i lepiej dmuchać na zimne. 

Odnośnik do komentarza

Przyznam szczerze, że od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem dobrego ubezpieczenia na życie. Znalazłem bardzo przydatne informacje w tym artykule: https://superpolisa.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenie-turystyczne/ i przyznam szczerze, iż nie wiedziałem o tych aspektach. Moim zdaniem, ta strona jest świetna, jeżeli chcecie doinformować się w kwestii ubezpieczeń.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...