Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Opaska SOS dla seniora


Gość rotaws87

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wam szukam opaski sos dla rodzicow. Choruja i potrzebuje czegos co moze miezyc puls i ew posiadac przycisk do wezwania pogotowia, bo z nimi nie mieszkam i nie jestem caly czas z nimi.. Opaska Zycia od Comarch wygląda bardzo ciekawie i cena zacheca. Co sadzicie uzywal ktos?

Odnośnik do komentarza

Przydatne są funkcje SOS - mam nadzieję, że nigdy faktycznie nie będzie potrzeba, aby była użyta, ale świadomość, że osoba jest bezpieczniejsza mając przy sobie jest fajna. Licznik kroków też jest ok, bo mojej mamie lekarz zalecił regularne spacery.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.01.2022 o 10:19, Gość rotaws87 napisał:

Czesc wam szukam opaski sos dla rodzicow. Choruja i potrzebuje czegos co moze miezyc puls i ew posiadac przycisk do wezwania pogotowia, bo z nimi nie mieszkam i nie jestem caly czas z nimi.. Opaska Zycia od Comarch wygląda bardzo ciekawie i cena zacheca. Co sadzicie uzywal ktos?

Tak, u nas mieliśmy w domu dwie -> Sidly i Comarch. Obie są dobrym wyborem, szczere trudno mi wybrać która lepsza, więc będziesz zadowolony z obu. Co do samego Comarch - mają apkę na telefon, która bardzo dobrze działa, a sam lokalizator GPS jest bardzo dokładny,

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksander Kopiec

Opaski życia to teraz coraz popularniejsze produkt i według mnie słusznie. Są bardzo przydatne, ponieważ często starsze osoby muszą zostać same w domu i czasem przez to może dojść do tragedii. My używamy od Comarch i od Sidly (moja ciocia) - obie spełniają swoją funkcję bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Według mnie jak kto woli, ale warto spróbować. Ja się mocno na początku wachałem, czy kupić dla swojej mamy, ale stwierdziłem, że czemu nie. Mija teraz około 8 miesiąc od tego momentu. Mamy w domu opaskę do Comarchu - duża ilość funkcji, np. lokalizator GPS, mierzenie tętna i licznik kroków + sama opaska jest bardzo łatwa w obsłudze. Spróbuj sam i oceń  

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.01.2022 o 13:50, karo10 napisał:

Zakupiłem opaskę z 2 tygodnie temu i przez ten czas nie mogę powiedzieć nic złego, mierzy kroki i tętno. Dodatkowo aplikacja również na plus. Moim zdaniem warta swoich pieniędzy.

U nas mamy te opaskę od Comarch od 8 miesięcy i nie możemy powiedzieć na jej temat nic złego. Najbardziej lubimy jeszcze funkcję, która pozwala dodać wybrany numer kontaktowy, więc mój tata w każdej chwili może szybko się ze mną skontaktować. 

Odnośnik do komentarza

Te opaski to ogólnie bardzo fajne produkty. Ja miałam w domu Locon i teraz mam Comarch dla mojego taty. Najważniejsze było dla mnie takie poczucie bezpieczeństwa, bo często ojciec musi zostać sam w domu, gdy ja jestem w robocie. Reszta funkcji to super dodatek, ale najbardziej zależało mi o tym żeby on czuł się bezpieczniej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.01.2022 o 21:05, Gość martwojcik napisał:

Polecam tą opaskę, jest w porządku i łatwo się konfiguruje. Spełnia oczekiwania ?

Apka jest fajnie zrobione i się nie zacina. Dużo funkcji typu lokalizator GPS lub mierzenie tętna. W takiej cenie produkt jest naprawdę dobrze zrobiony, a sam się zaskoczyłem pozytywnie, bo myślałem, że będzie dużo trudniejszy w użyciu dla starszej osoby.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...