Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Mieszczka H- co robić? Problem z dużym biustem


Gość Baloniasta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Baloniasta

Już w wieku 9 lat piersi zaczęły mi bardzo rosnąć. Mam tez duże skłonności do tycia, mam nadwagę ? W biuście i biodrach mam 100 cm a mój brzuch nie należy do płaskiego- mam oponkę ? Boje się ze piersi dalej mogą mi jeszcze rosnąć. Idąc dzieci potrafią się smiac i komentować. Myśle o drastycznej diecie. Wtedy piersi same zmaleją i nie będzie trzeba nic robić inwazyjnie jeśli chodzi o kosmitów, inwazje obcych. Siedzę na stronach pro ana szukając diety początkującej. Na dobry początek chce zaczac od jedzenia 600 kcal. Mam dość wielkiego tylka. Ludzie potrafią się smiac ze mam taki wielki tyłek i wyzywac np w sklepie albo autobusie. Pinokio łajniak, migdały 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Bert napisał:

Pamietam jak w gimnazjum ktos tyle ważył co ja teraz. To musiało  być traumatyczne dla 14 letniej dziewczynki ... 

Abstrahując J Lo ma duży tyłek i ma się dobrze ?

Masz teraz dobre bmi czy za duże ?

Odnośnik do komentarza
Gość jestem grubasem?
3 minuty temu, Gość Ffkksk napisał:

The Notorious B.I.G., właściwie Christopher George Latore Wallace – amerykański muzyk, raper. Uważany jest za jednego z najważniejszych artystów hip-hopowych wszech czasów. 

Czy jak mam w biuście 110 cm a w biodrach 114 to jestem gruba? Co o tym myślisz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...