Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Pieczenie penisa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Ponad miesiąc temu zapiekł mnie penis na samym czubku, ból był okropny przez ok 2 dni i towarzyszył mi często mocz… za każdym razem gdy oddałem mocz czubek penisa zaczynał mnie znowu piec.. przetrwałem tydzień, poszedłem do lekarza rodzinnego i stwierdził ze mam zapalenie pęcherza moczowego oraz skierował mnie na badanie moczu. Oczywiście badania wyszły wszystkie dobrze a ja po wybraniu przepisanych leków na „zapalenie pęcherza” czułem się nadal tak samo, może z wyjątkiem tego ze dyskomfort piekącego penisa ustał jednak ciagle wizyty w toalecie były bardzo frustrujace, skonsultowałam się kolejny raz z lekarzem rodzinnym.. powiedziałem mu jeszcze raz wszystko i dodałem ze moja obecna partnerka miała zapalenie grzybicze pochwy i może coś trzeba w tym kierunku.. oczywiście po tych słowach lekarza olśniło, kolejny raz skierowanie na badanie moczu, skierowanie do urologa i tabletki na grzybice. Kolejny raz badanie na mocz wyszło dobrze, było identyczne jak pierwsze.. po wybraniu tabletek czułem się nadal tak samo.. dodam ze nadal zaczął piec mnie penis po oddaniu moczu i po tym utrzymywał się.. poszedłem do urologa, prywatnie nie miałem czasu czekać na NFZ.. szczerze mówiąc z tego co wywnioskowałem lekarz chyba sam nie do końca wiedział co mi dolega, No ale dobra stwierdziłem ze jestem przecież u specjalisty.. diagnozą było zapalenie prostaty. Oczywiście lekarz stwierdził ze „mój organizm to powinien zwalczyć, trwa to bardzo długo ale bez lekarstw się obejdzie.. chyba ze ból nawróci i jeśli Pan nie będzie mógł wytrzymać proszę napisać smsa ja wypisze e recept”. No dobra, zaufałem mu.. wytrzymałem trzy dni i wszystko nawróciło, wszystko mam na myśli piekący czubek penisa.. dostałem dwa antybiotyku które mam stosować przez 30 dni i to podobno pomoże.. jestem już na 16 dniu leczenia a zmian żadnych nie widzę, nadal zmagam się z piekącym czubkiem penisa i często moczem.. jednego dnia jest trochę lepiej drugiego coraz gorzej, jeszcze dzisiaj spuchł mi napletek i ciężko ściągnąć go poza żołedz a gdy próbuje i uda mi się to wszystko nagle piecze..
Wiem ze lekarz to tez człowiek i do nikogo nie mam pretensji bo rozumiem i wiem ze każdy może się pomylić, ale proszę pomóżcie mnie zdiagnozować bo to trwa już za długo.. w czwartek mam kolejna wizytę u urologa, może zdołam go jakoś ukierunkować
Dodam ze mam 19 lat
Dziękuje bardzo za wszystkie odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza

Może to być np. uczelnie na detergenty do prania. Był tu taki wątek podobny, wszystkiego próbował gość a właśnie proszek go uczulał. Warto zrobić jednak posiew na różne bakterie i grzyby. Często w przypadku jakiś owrzodzeń na skórze stosuje się np roztwór wodny nadmanganianu potasu. Ma działanie odkażające m. in. Czy można stosować w okolicach otworów ciała, to tylko lekarz może powiedzieć. Możesz spróbować jakąś maść ogólną na skórę np linomag. Natłuści skórę to nie będzie się może tak drażnić w tym miejscu. Penis to jednak delikatna okolica.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...