Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Drobne zaczerwienienie na penisie


Gość MateuszH

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Od pewnego czasu zauważyłem na żołędziu drobne zaczerwienienie w okolicach napletka. Nie czuje żadnego świądu, nie czuje bólu, po prostu jest, aczkolowiek zacząłem się trochę obawiać że jest to początek zakażenia czy czegokolwiek. Mam 20 lat, ostatni stosunek odbyłem dawno, 2 lata temu i do tego czasu nie zauważałem u siebie żadnych zmian. Dodam, że ponad pół roku temu nie pamiętam dokładnie ale pojawiły się dwa pryszcze w okolicach intymnych, jeden na penisie. Ostatnio też zauważyłem u siebie, że szybciej się męczę, czasami mam problem ze skupieniem, koncentracją i mam spore problemy ze snem - często nie mogę zasnąć oraz budzę się zawsze niewyspany, co trochę mnie martwi że to faktycznie może być zakażenie, stąd też te plamy na żołędziu i gorsze samopoczucie. Nie wiem też co mam robić. Nie chciałbym tego bagatelizować z wiadomych względów - rak czy bezpłodność przez zlekceważenie. Najgorsze a może nie jest to, że to podczerwienione miejsce mnie nie boli ani nie swędzi, zupełnie mi w niczym nie przeszkadza. Dodam też że dbam o higienię intymną. Chciałbym zapytać o poradę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...