Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Badanie bilansowe


Gość Julia

Rekomendowane odpowiedzi

Część. Nie masz się co martwić takie badanie to nic złego. U mnie wyglądało to tak że poszłam do lekarza (lekarki) w przychodni. Pani doktor przejrzała moja kartę zadała parę pytań na temat jak idzie mi w szkole, o miesiączkę czy jestem dziewicą , czy palę i pije alkohol. Po odpowiedzi na te pytania sprawdziła mój wzrok , słuch zbadała ciśnienie. Następnie poprosiła mnie abym rozebrała się do bielizny i zaprosiła na wagę gdzie zaważyła i zmierzyło. Potem powiedziała że osłucha mnie . Jak skończyła zapytała się czy może zdjąć mi stanik bo chciała by zobaczyć i zbadać moje piersi gdy to zrobiła kazała założyć mi go założyć. Następnie kazała mi schylić się dotykała mojego kręgosłupa po czym powiedziała że mam położyć się na leżankę. Jak już leżałam naciskała na brzuch i pytała się czy mnie coś boli. Następnie powiedziała że mam delikatnie zsunąć majteczki bo musi zobaczyć malutka. Chwilę popatrzyła i zapytała się czy może dotknąć bo musi sprawdzić czy pojawi się śluz chwilę drażniła łechtaczkę i to wszystko. Nie było żadnego obleśnego macania wszystko odbyło się w miłej atmosferze i delikatnie . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...