Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Cbd


Gość adarr

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie oleje konopne warto stosować, by uzyskać najlepsze efekty terapeutyczne? Jak stosujecie takie produkty i ewentualnie możecie mi coś podpowiedzieć jak te oleje stosować i co będzie można dzięki nim osiągnąć to dajcie znać. Mam problemy z migrenami i z łuszczycą i przede wszystkim pod tym kątem chciałbym stosować takie produkty. Jak możecie coś poradzić to dajcie znać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Mariusz.B
5 minut temu, Gość Jk1b4all napisał:

Kup lepiej susz konopny i sobie zaparz. Jest o wiele tańszy i lepszy. Na  Griingo.pl  znajdziesz tego czego szukasz. Pozdro

To prawda 1 gram konopi, zawiera 1,12 mg CBD. Dla porównania: 1 kropla oleju CBD o 2,75% całkowitego CBD zawiera 1,28 mg CBD.

Odnośnik do komentarza

Z suszu możesz sobie zaparzyć herbatkę. Pewnie zadziała wyciszająco, uspokajająco. Ale co do działania na migrenę czy łuszczycę to na pewno olej z konopii. W jego kropli będziesz mieć wszystkie wartościowe składniki czynne, oleje są droższe od suszu bo metoda produkcji jest kosztowna ale w ten sposób jest w pełni wykorzystywany potencjał rośliny. Olejki też są różne, u mnie najlepsze efekty po tym zakupionym na https://sklep.hemp-pharm.pl/ . Czysty olejek bez zanieczyszczeń. 

Odnośnik do komentarza

To co warto podkreślić to między innymi wsparcie jakie gwarantuje grupa https://www.facebook.com/groups/Olej-RSO-CBD-pogotowie-konopne-2073520546292917/ Grono osób, które świetnie znają tematykę olejów konopnych i będzie można liczyć na ich propozycje. Ludzie, z którymi dodatkowo jest bardzo dobry kontakt i chętnie dzielą się swoją wiedzą w temacie więc dzięki nim będzie można sobie sprawnie poradzić z tematem i uzyskać sporo informacji o olejach i tym jak powinno się je stosować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...