Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Sok z aloesu


Gość ffdfd

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mi polecić jakąś opcję jeśli chodzi o produkty, które mają w składzie aloes, albo typowo wyciągi, jakieś żele, które można stosować na podrażnienia skóry? Sporo się na temat aloesu naczytałem i tak się zastanawiam jak to obecnie wygląda jeśli chodzi o jego stosowanie, czego można się spodziewać jeśli chodzi o działanie aloesu. Jeśli możecie coś zaproponować to dawajcie znać jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie to co kryje się za aloesem to bardzo wiele cennych składników, które znajdują się w jego składzie. Warto jednak sięgnąć po takie kompendium wiedzy jak między innymi grupa https://www.facebook.com/januszczestochowski1965/ . Gdzie będziesz miał bardzo dużo informacji na temat aloesu i pomoc przy wyborze właściwych produktów. Warto z tego skorzystać i dowiedzieć się coś więcej na temat aloesu i tego jak powinno się go stosować.

Odnośnik do komentarza

Mialem luszczyce prze kilkanascie lat . Mozecie mi nie wierzyc ale ktoś powiedzial mi ze wystarcza systematyczne prysznice i sarować się maścią konopną 24% Retter może ona  w składzie nie ma aloes ale ma wosk pszczeli,  olej konopny i olej z drzewa herbacianego mi ona na suchą skóre bardzo służy !!  oryginalną z hologramem dostałem tu https://konopnapoznan.pl/masci-i-kremy-konopne/325-masc-z-olejem-konopnym-na-luszczyce-24--5902414452824.html ... Na poczatku stosowalem 3 razy dziennie po jakims czasie wystarczalo mi dwa razy rano i wieczorem. Moja pani doktor drmatolog ktora mnie leczyla sama byla zaskoczona .Luszczcy nie mam juz 4 rok tylko czasmi coś małego mi wyskoczy co nie powoduje haosu w moim życiu szybko smaruję suche miejsca ta maścią konopną  i pomaga

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...