Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Anemia


Gość Margaretka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Margaretka

Witam. 

Od dłuższego czasu doskwierają mi dziwne objawy. Może zacznę od tego, że przeszło rok temu urodziłam dziecko. W ciągu tego roku intensywnie się odchudzałam, głównie poprzez głodówki. W związku z czym schudłam prawie 10 kg w krótkim czasie. Po tym wszystkim zaczęłam źle się czuć. Jestem non stop zmęczona i śpiąca, mam spadek libido, nie mam ochoty się uśmiechać i rozmawiać, jestem cały czas blada, mam zimne dłonie i stopy oraz wory pod oczami. Włosy wypadają mi garściami, puszą się i ciężko mi je utrzymać w dobrej kondycji. Paznokcie również bardzo mi się łamią i są słabe. Ogólnie mam mniejszy apetyt, ale staram się jeść się więcej niż wcześniej, a mimo to nie przybieram na wadze. Cierpię na częste bóle głowy, dodatkowo miewam też zawroty. Dodam, że w październiku tego roku poroniłam samoistnie ciążę, o której nie wiedziałam. Od tamtej pory moje samopoczucie się pogorszyło. Pierwszą miesiączkę po poronieniu przeszłam bardzo ciężko. Nie miałam siły ruszać ręką czy nogą, bolał mnie każdy milimetr ciała, ale inaczej niż przy grupie czy ogólnie przeziębieniu. Co mi może dolegać? I co zrobić w tej sytuacji? Nie jestem w stanie już tak dłużej  funkcjonować.. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...