Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Siłownia


Gość adarr

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie namiar na jakiś dobry sprzęt na siłownię? Chce jeden pokój zaadaptować na taką domową siłownię i kilka podstawowych sprzętów z wyciągiem, ławką bym chciał tam wstawić. Tylko zastanawiam się co ewentualnie warto wybierać jeśli chodzi o jakość jak i też pod kątem rozmiarów, tak by nie zajmowało to bardzo dużo miejsca. Są jakieś sprzęty, które nie są nadmiernie rozbudowane?

 

 

Odnośnik do komentarza

Poszukaj w ofercie https://www.k-sport.com.pl/. Firma jest polskim producentem sprzętu treningowego i faktycznie stoi na wysokim poziomie jeśli chodzi o ten sprzęt, który w sprzedaży się pojawia więc będzie można na nich liczyć. Baza produktów bardzo szeroka więc każdy w sumie będzie miał okazję coś tam dla siebie wyszukać. Warto zaglądać również ze względu na to, że sprzęt jest z naszego krajowego zasobu więc to duży plus dla tej firmy.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie wręcz przeciwnie - wolę chodzić na siłownię niż ćwiczyć w domu. Nie mam tyle miejsca, by mieć sprzęt, który najbardziej mi odpowiada, do tego - po co inwestować? Mam świetnie wyposażoną siłownię w CT Gościnna po sąsiedzku, więc zdecydowanie mi to wystarczy ? Zostawiam namiar dla zainteresowanych https://www.goscinna.com/ctg-kontakt/ ?

Odnośnik do komentarza

Faktycznie to co K-Sport oferuje to świetny sprzęt treningowy, na który bez obaw będzie się można zdecydować. Przede wszystkim bardzo szeroka, kompleksowa oferta, do wyboru wiele różnych opcji jeśli chodzi o trening. Właściwie z K-Sport można w kompleksowy sposób wyposażyć sobie siłownię więc warto będzie mieć tą kwestię na uwadze jak ktoś na tego typu sprzęt będzie się chciał zdecydować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...