Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Bòle głowy


Gość Anka

Rekomendowane odpowiedzi

Od ponad miesiaca mam bóle glowy.Codziennie.Boli tylko z jednej strony-czubek glowy po prawej stronie.Bol nie jest bardzo silny:3,max 5 w skali do 10.Bol jest kłujacy jakby ktos wbijał mi w to miejse igłe.Przechodzi po srodkach p.bólowych.Wystarczy 200mg ibuprofenu i po 15-30 min ból mija; jednak powraca po kilku-kilkunastu godzinach.Pojawia sie o roznych porach-czasem rano,czasem w dxien,czasem wieczorem.I tak od kilku tygodni biore ibuprofen zeby jakos funkcjonowac.Bylam u lekarza rodzinnego,dostalam amitryptyline 25 mg,ale nie pomaga.Lekarz stwierdzil,ze to prawdopodobnie napieciowe bole glowy,na podstawie tego co powiedzialam,oraz podstawowych badan w gabinecie-odruchy,cisnienie krwi.Bylam tez u okulisty iz oczami wszystko ok.Do neurologa nie mam jak ,bo mieszkam w UK,a tutaj tylko ze skierowaniem.Prywatnych gabinetow tez nie ma.Mial ktos podobnie?Co to moze byc?Martwie sie ze to jakis guz,albo tetniak.Wczesniej miewalam bole glowy sporadycznie.Najbardziej martwi mnie,ze ten bol jest tylko w jednym miejscu.Mam 40 lat,nie palę.Ostatnie badania krwi sprzed 2 tyg w mialam normie (morfologia,cukier,zelazo,witaminy D I B12).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...