Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

dziwne objawy


Ether

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 26 lat i od około roku obserwuje u siebie jakieś dziwne objawy, które w ostatnich tygodniach mocno się nasiliły. Po pierwsze, codziennie po obudzenie jestem kompletnie nieprzytomny, czasem nawet przez kilka godzin. Nie jestem w stanie wtedy za bardzo na czymkolwiek się skupić, mam problemy z równowagą i nadwrażliwość na dźwięki i dotyk. Nie pomaga mi kawa ani inne "typowe" pobudzacze, po prostu leże w łóżku (boję się wstawać bo raz w tym stanie zemdlałem) i w pewnym momencie to mija i czuję się lepiej. Druga kwestia to jakieś niesamowite uczucie niepokoju, które pojawia się raz na kilka dni i trwa przez dobre kilka godzin - dosłownie mnie paraliżuje. Powiązane jest to z jakimiś dziwnymi skokami ciśnienia - ogólnie mam ciśnienie w normie (mierzę sobie regularnie), ale w tych atakach niepokoju oscyluje między 160 a 190 /70-80. Nie jest to spowodowane niczym zewnętrznym, nie doświadczam jakiegoś silnego stresu, po prostu nagle, bez powodu, mam takie dziwne napady. Ogólnie obserwuje od pewnego czasu, że jestem w coraz większym stopniu przez cały czas jakiś taki zmęczony, ociężały, apatyczny.

Zupełnie nie wiem, o co chodzi i co się ze mną dzieje a widzę, że jest coraz gorzej. Wiem, że pierwszą poradą będzie pójście do lekarza ale chwilowo nie jestem ubezpieczony (wciąż czekam na umowę w pracy) a nie mam też pieniędzy na prywatną wizytę. Raczej chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś przeżywał coś podobnego i co to może być.

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...