Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ponowna infekcja koronawirusem


Gość Patrycja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patrycja

Witam,

Mam następujący problem, otóż, 2 listopada pojawiły się u mnie pierwsze objawy koronawirusa. Było to delikatne drapanie gardła i pobolewanie krzyża i nóg. Z kolejnymi dniami doszedł też katar i ból gardła dość mocno się nasilił. Pojawiła się też kilkudniowa utrata węchu i smaku oraz brak apetytu i biegunka. Koronawirusa potwierdził test i tym oto sposobem byłam na izolacji do 16 listopada. Od tamtego momentu ciągle coś mi dokucza. Przez kilka dni miałam powiększony prawy podżuchwowy węzeł chłonny i ból gardła, pojawia się też co jakiś czas katar, teraz znowu mam powiększony i bolący lewy podżuchwowy węzeł chłonny i delikatnie bolące gardło oraz katar. Od kilku dni także bolą mnie nogi. Cały czas coś od momentu zakończenia izolacji. Męczył mnie też kaszel, ale dopiero po przechorowaniu wirusa. (Teraz jest już lepiej, jeśli chodzi o kaszel.) Byłam osłuchiwana przez lekarza już trzy razy, miałam robione rtg klatki piersiowej i wszystko ok. Nie wiem, co o tym myśleć. Czy w tak krótkim czasie mogłam zarazić się drugi raz, czy po prostu mam w sobie jeszcze jakieś pozostałości po tamtej infekcji? Może to śmiesznie brzmieć, ale naprawdę mnie to zastanawia, bo nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek tak długo przechodziła jakąś infekcję. 
 

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedzi. ☺️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...