Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ruchomość zęba


Gość Ola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

pisze z takim problemem, ponieważ na początku listopada zostałam uderzona w szczękę, byłam już u kilku dentystów prywatnie aby sprawdzić czy z zębem jest wszystko ok. Nie ma ani śladów, ani bólu. Ale pani podczas wizyty zapytała mnie czy ząb się nie rusza. Ja bez zastanowienia odpowiedziałam ze nie, choć wcale nie przyszło mi na mysl żeby to sprawdzić. Od tamtej pory poszłam już w dwa inne miejsca aby panie doktor sprawdziły mi, czy faktycznie nic się nie rusza, bo zaczęłam fiksowac i palcem sprawdzać czy żaden na pewno się nie rusza. I mimo, ze nie zostałam uderzona w jednego z zęba, po tym o co zostałam zapytana, sprawdzając palcami natrafiłam na taki, co się rusza jak go chwytam dwoma palcami. I to mocniej niż inne. Obie panie doktor poruszały zębem i powiedziały ze to ruchomość fizjologiczna. Podczas jedzenia, picia nie odczuwam żeby on się ruszał, tylko gdy go chwytam palcami rusza się bardziej od pozostałych. Czy to możliwe żeby ruchomość fizjologiczna na jednym zebie byla mocniejsza? Jedna z pan powiedziała, ze ruchomość wszystkich zębów jest taka sama, ale ja już fiksuje. Proszę o pomoc, czy to normalne czy nie. W dodatku ten ząb rośnie trochę krzywo. 
za każda pomocna odpowiedz dziękuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...