Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

kontrolne badania


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc 

mam takie pytanie czy lekarz od medycyny pracy może mi 3 krotnie wypisać skierowanie do okulisty dodam że u okulisty byłem 1 x przed pandemia 2 x wczoraj i tylko zaświadczenie że ta wizyte odbyłem i ,że ze wzrokiem ok adnotacja np robione było jakie mam ciśnienie w oku i do widzenia 

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiaaaaa

Nie ma to jak ktoś pyta o okulistę a ktoś wysyła namiary na gastrologa! Brawo:) oczywiście że lekarz rodzinny może Ci wystawić ile razy potrzeba skierowanie a Ty albo z nich korzystasz albo nie a co do badań wzroku i medycyny pracy polecam Warszawski szpital okulistyczny.. Warszawa wola! Łatwo znaleźć sama robiła tam badania dna oka i wszelkie zaświadczenia to czysta przyjemność z tą recepcją załatwiać.. tak że polecam! znalazłam ich stronę www.WSZO.pl 

cennik opisy lekarze i czego tam Ci trzeba.. 

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia

Może lepiej przebadaj wzrok prywatnie? Ja po takiej wizycie ze skierowania niewiele dowiedziałam się o kondycji moich oczu... więc poszłam prywatnie i miałam zrobiony komplet badań oraz odpowiedź na każde pytanie. Z resztą od tej chwili chodzę tam regularnie. Polecam Ci Warszawski Szpital Okulistyczny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli pojawia się jakąś dolegliwość, to natychmiast umawiajcie się na USG. Na stronie Multimedu, przychodzi w Wawie macie dokładnie opisane, kiedy są podstawy do danego badania. Od razu macie info o zasadach przygotowania się do poszczególnych rodzajów USG. Ogólnie mnie się udało to załatwić w kilka dni - i warto podejmować takie próby. Od razu ogarnięte z konsultacją ze specjalistą, wynik był opisany. U mnie bez poważnych konsekwencji, ale zawsze, im szybciej się wie, tym też szybciej można zareagować. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...