Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy to normalne, że po każdym treningu ode mnie tak śmierdzi??


Gość Kibol chuligan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kibol chuligan

Właśnie teraz wyszedłem prosto z treningu. Po prostu czuć ode mnie smród... Będąc w szatni zmieniłem majtki i skarpetki. Po 1,5h boksu strasznie śmierdziały mi stopy i majtki. Pot się ze mnie lał litrami. Stojąc czułem ten okropny smród. Najgorzej śmierdziały mi stopy. Jak napne biceps to mam w nim równe 40 cm . Oprócz tego podczas treningu puszczam dużo bąkòw...Same mi wylatują. Wstyd mi , bo podczas treningu byłem na boso a ludzie przebywający ze mną w jednej sali na pewno czyli jak mi śmierdzą stopy. Spodenki miałem całe mokre i okropnie śmierdziały. Jestem sportowym świrem już od ponad 5 lat i wtedy też miałem problemy z przykrymi zapachami. Nosz kur×a!!! Dbam bardzo o higienę a smród nadal jest i się pojawia. Boje się ściągać buty w domu . Posiłki jem na miejscu . Noszę nakładki na zęby marki dyktafon . Nie chcę ich stracić przy takich treningach. Dzisiaj to już smród był na tyle okropny, że się załamałem. Spodenki śmierdziały przy dupie. Teraz mam na sobie spodnie dresowe i smród z tyłka zdążył już w nie wsiąknąć. Właśnie miałem niedawno badania krwi i jest wszystko b. Dobrze. Niczym się nie zakaziłem, nie mam żadnych infekcji. Z jelitami też wszystko ok.  A może ten smród jest normalny bo to po prostu pot? Ale z majtek mi śmierdzi tak bardzo, że nawet dokładna higiena chu×a daje.... Jestem ZAŁAMANY

 

Octagon miało być*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...