Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Spektakularne efekty po CBD


Gemmi

Rekomendowane odpowiedzi

Może spektakularnie nie ozdrowiałam, ale używając kosmetyków z CBD mocno zredukowałam objawy łuszczycy. Polecam szczególnie żel do mycia konopny od Hermz, efekty Was zaskoczą: https://hermzlabs.pl/collections/frontpage/products/hp-konopny-zel-do-mycia-z-cbd-prebiotyki

Odnośnik do komentarza

Mało kto teraz chodzi po urzędach i zajmuje się formalnościami związanymi z zakłądaniem własnej działalności,wielu ceduje te obowiazki na specjalistów, najlepiej skontaktować się z Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek i od nich kupić gotową spółke, znają się na rzeczy i mają doświadczenie, są ekspertami w tej dziedzinie

Odnośnik do komentarza

Ja na własnej skórze mogę potwierdzić magiczne działanie oleju z konopi w walce z trądzikiem i łuszczycą ! Próbowałam różnych drogich i tanich kremów (ba! nawet antybiotyków zaleconych przez dermatologa) ale po namowie szwagierki postanowiłam wyrzucić wszystko i zastąpić moje kosmetyki olejami. Postawiłam na olej z konopi, z pestek malin i jojoba ale tym najważniejszym był olejek z konopi z CBD używałam 5 %   Oczekiwanie na efekty zajęło sporo czasu ale dziś po roku stosowania moja tłusta cera z tysiącem niedoskonałości stała się cerą normalną bez żadnych (!) wyprysków i przetłuszczających się miejsc.
Dodatkowo mam łuszczycę  i aktualnie zaczynam przygodę z maścią konopną 24% Retter (do tej pory używałam naturalnych balsamów ale w okresie nasilenia choroby  nie dają rady utrzymać skóry w dobrej kondycji)  Maść zaczęła działać po 3 dniach stosowania zmiany zmniejszyły się o 20  %   cena też rozsądna bo 36,90zł  ważne aby maść miała na dekielku hologram oryginalna receptura bo ta bez jest troche inna dostałam maść i olejek   w sklepie Konopna Farmacja Poznań ale mają też tą maść online  konopiafarmacja pl
P.S.Co najśmieszniejsze dermatolodzy odradzają używania olejów bo "zapychają" skórę i pogarszają stan. Bzdura... dobrze dobrany olej może zdziałać cuda ?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...